Zamanla sarkan bı popom var sguat vs yapıyorum ama hıc faydası yok sarkık dururuyo ne yapmalıyım sızce?

Gunumun cogunu oturarak gecırıyorum o yuzden mı sarkıyo acaba huc bo sekılde toparlanmıyo ve zamanla daha da sarkıyo gıbı gelıyo gercekten bılgı sahıbı olan var mı sızce ne yapmalıyım

0|1
2|14

Erkekler Ne Diyor 14

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

1|0
    0|0
  • oturduğun için sarkmıyor kalçan yağ oranın fazlalaştığı için sarkıyor yani beslenmen iyi değil squat kalça için doğru bir egzersiz değil hip trush gibi egzersizler daha iyi

0|0
    0|0
  • Arkadaşım squat oşayından vazgeçin yahu bundan 5 sene on sene önce sadece erkeklerin body yapan erkeklerin yaptığı bir şey di neyse wenin sorunun cevabı plates tir düzgün nir beslenme programı ve plates

0|0
    0|0
  • Öyle kalır hep

0|0
    0|0
  • demek ki vücut yapın o

0|0
    0|0
  • 6 ay duzenli squat yap goruyom ben 9 ay squat yaptim 20 kilo ile baslayip 100 . Kadar ciktim gotum kafamdan buyuk

0|0
    0|0
  • Squattır o sguat olsa duramazsın

0|0
    0|0
  • oluruna bırak

0|0
    0|0
  • Kac kılosunkı sen

0|0
    0|0
  • kararlı ol başaracaksın