Idrar yollarımda iltihap var :(

ben yüzme kursu için sağlık raporu almaya gittim doktor idrar yollarında çok iltihap var dedi ilaç verdi sizce çabuk geçer mi böyle girilmişmiyomuş havuza sizce çabuk geçer mi havuza girmek istiom bir de adetliyken havuza giriliyo mu nasıl olcak adetliyken aylık yazıcam

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Toz şeklinde mi ilaç? İlacı içersen hemen geçer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir hafta 10 günü bulur ancak tam geçmesi.Adetliyken girmen zor.

0|0
    0|0
  • ya adetliyken havuzamı girilir ya mikrop kapacaksın sonra ugras dur hastane köselerinde biraz bilinçli olun ya

0|0
    0|0
  • ilacın ismi ne söyleyebilir misin?

0|0
    0|0
  • adetliyken girebilirsin hiçbir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • ablacım bunu doktora gittiğinde ona sorsaydın ya

0|1
    0|0
    • jinekologa değil normal doktora gittim

• girersen diğer insanlarada bulaşir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ilaçlarını düzgün kullan bol su iç 3-5 günde geçer. adetliyken de normal evdeymiş gibi tak pedini gir. suya girince kesilir zaten.

0|0
    0|0
  • Adetliyken girmiyeceksin. Düzenini bozup hap falan alma sakın. Bi de onu düzeltmeye uğraşırsın sonra. Ilaçlarını düzenli kullan üç güne geçer.

0|0
    0|0
  • Bikere adetliyken ne havuza girilir ne de denize her yer kan olur idrar yollarındada kimin iltihapı yokki geçer bol bol su iç :)))))))))))

0|0
    0|0
  • adetliyken girmeni kursta tavsiye etmem yani diğer insanları da düşünmek lazım hem kendini de. idrar yolu enfeksiyonuna geline çabuk geçer diye biliyorum

0|0
    0|0
  • iltihaplanma o kadar önemli bir şey değil. en fazla 5-6 gün sürer. reglken havuza girilir ama normal ped değil tampon kullan. mikrop riski en aza iner hem de

0|0
    0|0
  • tampon kullancaksin

0|0
    0|0
    • bakireyim sorun olur mu

• ozaman kullanma bekareti bozma ihtimali varmis canım

Yükleniyor...