Fenerbahçe'yi sevmiyorum sevmeyen çok arkadaşım var özellikle Beşiktaşlı çok var siz sever misiniz ?

Var mı sevmeyen feneri ? ben sevmek zorunda değilim nefret ediyorm yyani..

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• bende hiç sevmem nedense :) benim için tek takım BeşiktAŞK

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• BU nefret neden? Nıyekı Bu kin? Bakıyorum kı fenerbahcenın Lazıo Ile macı var.. Bır galatasaraylı Dıyorkı ''ınsallah 5 tane atar lazıo fenere'' Ama ben fanatık fenerlı Olarak.. Galatasarayın Real, Shalke, gıbı maclarında O gun Sırf Ona Destek verdım.. nedenmı Cunku Ben turkum Gakatasaray da turk takımı.. Ote yandan Besıktas su gectıgımız son senelerde makabi tel Avivi 5-1 yenmıstı.. Ozaman ne kdar Duyguandıgımı Anlatamam Bır yahudı Takımını Bır turk takımı Yenmstı.. Ama Trabzonsporlu Arkadaslar O gun Sırf Tel Avıvı Tuttular... Bu kın Nefret Ne ıcın Anlamıyyorum.. Yabancılarda Ise Durum tam tersı ve Cok aksı yonde.. Atıyorum Yunanıstan bızı yenınce Tum Dunya Turklerı yendık Dıye Sevınıyorken.. Bızım Turkler de burda bırbırıne dusman yabancı takımı desteklerler.. Nası bı celıskı anlamyorum kı .. Tum Dunya Bızden bu kadar korkuyorken... Bız neden bırbırımıze nefret beslerız?

1|1
    1|0
  • ben fenerliyim gayette seviyorum valla neden nefret ediyon kız fener ne yaptı sana kendi halinde anadolunun bagrından kopup baş en yukarılara kadar çıkmayı basarmıs bir takım bence bence tanısan sevebilirsin sende hatta yeterince iyi tanırsan aşık bile olabilirsin belki :D

2|2
    1|3
  • heryerede beşiktaş şoyle onaylıyor boyle onaylıyor yazmasalar oluceler

0|3
    2|1
  • sevmemenin sebebi bu sanırım link

2|0
    1|0
    • yok reis ya içerde değilse dışarda her türlü fenerliyim

• Hangisi olursa olsun dışarıda ismi türkiye oluyor zaten değilmi

• tek aşk BeşiktAŞK gerisi fasa fiso

rakiplere sadece saygım var

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum fenerliyim, amma diğerlerinde gıcık değilim

1|1
    1|3
  • feneri sevsek neolacak sevmesek neolacak

0|2
    1|1
  • Fenerbahçe Sk ile ilgili bir sıkıntım yok fakat başında bulunan kişilerden dolayı sevmiyorum

0|2
    0|0
  • Bunda Aziz'in payı çok. Saygı makamlara duyulur ama sevgi herkese duyulmaz kalpten gelir. Sevmek zorunda değilsin...

0|0
    0|0
  • varmı ya?

0|0
    0|0
  • sevmiyorum ama avrupada destekliyorum fakat şuan fenerbahçe diyil aziz yıldırım ülke futbolunu 2 paralık etti

0|0
    0|0
  • herkesin sevmesine gerek yok

0|1
    0|2
  • fenevbahçe sevilemeyecek bir çirkin kadına benzetiyorum leşş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen kurban ol Fenerbahçe'ye takımıma laf ettirmem

5|2
    4|3
    • Lafımız kulübe değil gerçekten başında bulunan insanları sevmiyor tüm Türkiye

• ama ben fenerbahçede oturuyorum.sevmemem münkünmü.

1|1
    1|1
  • bende nefret ederim fenerden çok itici bir takım fenerden besıktasta galatasarayda nefret eder. ama besıktasla galatasaray bırbırıne cok gcık degıl :)

2|0
    2|1
  • Nefret ötesi bişi hissediyorum...

3|1
    3|2
  • al bendende okadar :D

TrabzonSpor <3

1|0
    0|0
  • Beşiktaşı seviyorum,zaten diğerlerini sevseydim onları tutardım

0|0
    0|0
  • bi sorunumuz yok :)

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum gsliyim sonuçta da,şu an bjklilerle fblilerin arasından su sızmıyor senin durum garip olmuş :D

0|0
    0|0
  • içerde haklısın belki ama dışarda türk futbolu için desteklerim fenerbahçeyi volkan ağladığında bende duygulandım

0|0
    0|0
  • dışarda takımımız ama süper ligde no no no <33

0|0
    0|0
  • Ne severim ne nefret ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...