Hangisi doğru hanısı yanlış bilemiyorum

Bütün gece sevgilimle kamerada konuştuk ve o bana yaktın beni, seni arzuluyorum, delirtiyosun beni tarzı şeyler söyledi bende karşılık olarak sende beni delirtiyosun falan dedim yanına geldiğimde acısını çıkarticam bunu çok özledim seni dedi(yarın buluşuyoruz)herneyse sınırlarımız var evlilikten önce olmayacağını biliyor zaten ciddide düşünüyoruz neyse neyse

benim hoşuma gitti beni arzulaması düşünmesi ama az önce bir kız sevgilim bana seni arzuluyorum dedi nasıl böyle birşey söyler çok üzgünüm diye yorum yazmış bende kendimi kötü hissettim şimdi:(

Benim üzülmem mi doğru böyle dediği için, yöksa beni seviyor isttiyor diye hoşuma gitmesi mi?

kafam karıştı

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence erkek arkadaşının seni arzulamasında kötü birşey yok ama bu duygulardan gelen bir hisse. Eğer sadece tatmin olmaya yönelik bir arzudan bahsediyorsa o zaman orada sıkıntı var demektir ve bu durumu anlaman biraz zor olabilir. Sana karşı davranışlarını tutumlarını ölçüp tartmaktan başka bir yolu yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsan sevdiğini istemeyeceksek kimi ister ki, madem ki evleneceksiniz zamanını beklemek zorundasınız, ozaman hem daha güzel olur vede hak yolundan sapmamiş olursunuz, seni bu çeşit konuşmalar rahatsız ediyorsa uyarman en doğru şey olur, ama onun seni arzulamasında ya da senin onu arzulamanda kötü bişey yok, asıl bunlar olmazsa kötü olur, umarım evlenirsiniz ve hayatınız boyunca birbirinizden başkasını arzulamazsınız

0|0
    0|0
  • bence üzül. yani olması gerekn şey bunları konuşmamanızdır. asla ama asla. tavrını koymalısın.

0|0
    0|0
  • Arkadaş iyi güzelde ne zamandan beri sevgili ile böyle şeyler konuşuluyor ben mi yobazım ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence uzak dur napca belli olmaz

0|0
    0|0
  • hayır yaa biz de sizin gibiyiz yani o senin sevgilin sonuçta; dokunucaksın, öpüceksin, sarılıcaksın, hissediceksin onu. kötü hissetmen için en ufak sevgilin yok çok normal hissediyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...