Çok sevdiğiniz, seviyeli ilişkinizin olduğu sevgiliniz evlenmek istemese ne yaparsınız ?

Düşünün birbirinizi çok seviyorsunuz ama sevgiliniz evlenmeyi mantıksız buluyor. Sanki zorla beraber yaşamak için devlete söz veriyor gibisiniz ? Mesela çok iyi kurduğunuz dostluklarda devletten dostluk belgesi almıyorsunuz. Çok sevdiğiniz kişiyle neden devletten söz alıyorsunuz ?

Evlilik katlanılması gereken bir şey değildir, iki tarafta mutluluk alıyorsa anlamlı olur ve bunu kağıda yazmak bir şey ifade etmez, önemli olan kalplerde yazılı olması değil midir ?

Evliliği yapılan gereksiz bir şey olarak görüyor sevgiliniz ? ne yapardınız ?

soruyu benim kız arkadaşım olduğunu düşünüp, kız arkadaşımla evlenmek istemediğimi düşünerek yanıt vermeyin. Soruyu size soruyorum ben, sevgiliniz var ise evlenmeyi düşünmediğini hayal edin ne yapardınız ? sevgiliniz yoksa da varmış gibi hayal edin. Beni hesaba katmayın yani. siz kendi hayatınıza göre cevaplayın.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik nedir

bir kızın sana ait olduğunu

dünyaya duyurmaktır

bir anlaşmadır

evlilik kızların kendisini garanti altına alması demektir

erkeğin kıskançlık durumunu garanti altına almak demektir

sen bir gün kızı istemediğinde çekip gidemezsin.

ölene kadar o kıza bakmak zorundasındır.

sen sözünden yarın cayarsın!

ama toplum anne ve baba ya da devlet sözünden caymaz

yaptırım uygular

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bana evlenecek kadar güvenmediğini düşünürüm..beni evlenmeye layık görmediğini düşünürüm beni evlenip bir ömür yanında görmek istemediğini düşünürüm beni yeterince sevmediğini yeterince değer vermediğini düşünürüm..bana bağlanmadığnı düşünürüm..ve bunların sonucunda ayrılırım.. çünkü bana güvenmeyen,sevmeyen.değer vermeyen ve bana bağlanamayacak bir erkek vardır karşımda.. ayrıca kendine güvensiz ve yetersizdir sonuç olarak.böyle biriyle de devam edemem..ne kadar seversem seveyim...

0|0
    0|0
  • beni sewmediqini düsünürüm acık ve net kaqıt olmadan istediqin zaman cek qit istediqin zaman aldat nasıl olsa kaqıt yok ben böyle düsünrdm

0|0
    0|0
    • seni çok seviyor, aranızdaki ilişki onun için çok anlamlı fakat aranızdaki ilişkiyi kağıda yazmasını anlamsız buluyor. Ayrıca evli olup da aldatan insan sürüyle var, aldatma işi evlilikle alakalı değildir kişilikle alakalıdır.

• yapcak bişey yok biri istio dieri istemiosa ayrılırlar.

0|0
    0|0
    • ikiniz birbirinizi çok seviyorsunuz, her şey harika ama evliliği gereksiz buluyor sevgilin. ne yapardın ? ayrılır mıydın bu yüzden ?

• e o gereksz buluo ben gerekli sırf o istemio diye evlenmicem mi

o insan benm için böyle bir fedakarlık yapmıosa bence devam ettrmenn bir anlamı yok

• evliliği bende gereksiz görüyorum o yuzden yola devam .

0|0
    0|0
    • kesinlikle değil mi ? aşk kurduğumuz kişiyle aramızdaki ilişkiyi yazıya dökmek zorundaymışız gibi ama dostluk kurduğumuz kişide böyle bir şey yapmıyoruz. İnsanların arasındaki ilişkiler böyle bir kalıpta olmamalı bence

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...