Bir erkek yalnızken samimi davranıp gülüp başkalarının içindeyken mesafeli ciddi davranıyosa bu ne demektir?

arkadaşlar işyerimde biri var ben yalnızken muhabbet ediyo konuşuyo hep.gülüyo benim taklitimi bile yapıyo ama topluluk içinde başkalarının yanında ciddi mesafeli davranıyo.siz ne düşünüyosunuz neden böyle davranıyo hoşlanıyo mu?

Güncellemeler:
bi gün yemekte masadaydık yalnızdık yanımıza bir kişi vardı sadece.sürahi vardı bardak yoktu hafif gülerek masaya bardak koymamışsın diye takıldı ben de isteyin falan dedim gülerek sen çok nazlısın dedi ben de kalktım getirdim ayıp olmasın diye bir mutlu oldu falan.sizce niye böyle bişey yapmış olabilir?yanımızda kalabalık olunca aynısını yapmıyo böyle takılamıyo yorum yapar mısınız lütfennnnnnnnnn bu olaya

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• biraz utangaçlığından yapıyor olabilir, özellikle samimi erkek arkadaşlarının olduğu yerde daha çok bu tarz davranışlar sergileyebilir. bunun seni sevmesi ile alakası yok aslında. biraz gurur yapıp arkadaşlarının yanında da çekiniyor. sen biraz daha anlayış gösterirsen zamanla düzelir :)

0|0
    0|0
  • Bu Brazda yapiya baglı bisey aslında agır takılan biri galiba bu kisi yani ortamlarda ciddi duran agır takılan erkekler hayatta baskalarının yanında kıza yaklasım göstermez yaz bunu bir kenara unutma herkezin yapisi farklidir böylesi bir yapiya sahip kisi baskasının yanındabi kıza ilgi göstermekten utanir cekinir )

0|0
    0|0
    • evet duruşu çok ciddi ağır biri zaten.ama böyle bir adam benim yanımda tekken benim taklidimi bile yaptı...

• Bardak olayını kastetmiyorum yazıslarından yola cıkarak genel bir cevap verdim sana bardagi getirdikten sonra cok mutlu oldu yazmissin bide erkegin genel yapisinda hoslandıgı cıktıgı esi nisanlisi vs o kıza bisey soylediginde ve karsı taraf tekletmeden bunu yapıyorsa adamı mutlu eder..

• tamam bişeyler hissediyo o zaman

• Bence cok saglam biri toplum icince ciddi ama sevdiginin yanindayken ona karsı ilgili sevecen her kimse sevgilinmi bilmiyorum ama degilse bile kacırma derim yapisi saglam biri cünkü..

0|0
    0|0
  • Dikkat et sakata gelme derim sadece :) hiç affetmez ertesi günü tanımaz

0|0
    0|0
  • Baskasiylada ilgileniyor olmali hem sen ele gecirmek. Istiyor baskasi varsada caktirmak. Istemiyor

0|0
    0|0
  • Fazla ciddi :)

0|0
    0|0
  • manyak demektir

0|0
    0|0
  • Bu soru aynı beni anlattı :)

0|0
    0|0
  • Başkalarının yanında utanıyordur belki..

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyor senden seni cok yakın görüyor kendine arkadaş olarak

0|0
    0|0
  • imajı çizdirmemek daha olgunlaşamamaış demek ya da ortamda yeni dir böyle bir erkek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece sana ilgili ne güzel işte

0|0
    0|0
  • bence çok güzel bişey bu.kendini şanslı hissetmelisin.demek ki olgun düşünen ve sevgi gösterisi yapmaktan hoşlanmayan biri.sevgisini yalnızca seninle paylaşıyo diğer insanların yanında rol yapmıyo.bu kişi senden hoşlanıyo bence.

0|0
    0|0
  • benim canımın içi de yapıyo bunu neymiş efendim gösteriş yapmak istemiyormuş hem dikkat çekmemizi istemiyomuş kıskanıyomuş beni benken seviyormuş vs vs.. ama öyle sanki askerlik arkadaşı gibi de olmuyo demi canım ya otur konuş benimki değişmedi belki seninki değişir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...