Grubda kimin eli kimin cebinde belli değil?

Biz bu gruba nereden düştük arkadaş son maçlar final havasında geçecek 3 takım içinde. sonumuz hayır olsun bakalım. Fenerbahçe çıkarmı bu grubdan sizce? Grubda kimin eli kimin cebinde belli değil?

Güncellemeler:
13gün
UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda Fenerbahçemiz Feyenoord karşısında;
Yenerse direkt çıkar✅
Berabere kalırsa çıkar✅
1 farklı yenilirse çıkar✅
2+ farklı yenilgide elenir❌

0|0
3|7

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu site psikolojimi bozdu ya grup deyince aklıma başka şeyler geliyo

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Çıkacak allahın izniyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Feyenord'a 2 farklı yenilmezse Fenerbahçe gruptan çıkar yani 1-0 2-1 3-2 4-3 gibi skorlar fbye yarar.

0|0
    0|0
  • Fener çıkar çıkmasına da ilk yarı 1-0 bitmişti sonra izlemedim çökmuş Feynoord. Üzüldüm ya keşke Feynoord çıksaydı bizimle ama artık çıkmasın bikavz biz çıkamayız.

0|0
    0|0
  • Som haftalar keyifli geçicek böylesi daha iyi

0|0
    0|0
  • feyenorda 1-0 yenilsek bile biz çıkıyoruz rahat ol

0|0
    0|0
    • 13gün

2-1 yenilirsek direk çıkarız. Yoksa ikili averaj değil normal gol averajına bakılıyor sanırım ama 4 yedi şimdi düşükse normal averajı bizden çıkarız ki beraberlik kafidir ya çok riske atmamak lazım 2 fark yersek yatıyoruz.

• Allahın izniyle çıkıcaz inşallah..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin son maçını kaybedeceğini düşünmüyorum. Feyenoord bizim ligimizde ilk 5'e bile giremez.

0|0
    0|0
    • 13gün

Doğru diyorsun aslında. Türkiyeyi 5 sıra sollayan Hollanda ligi 3 sıra arkamıza düştü 2 sene de. Bu sene de 1 daha atlarız. Belçikayı geçeriz belki Shaktar ülkesini tek başına taşımaktan bıkar da 2 sıra birden atlarız. En çok istediğim şey Türkiyeden daha fazla katılma hakkı olması Avrupaya. Ve Osmanlı çok ümit verici her ne kadar yenilse de 2. lig takımı ile oynayacak. Başakşehir, Konya, Bursa bunlar da yükseltir seneye sıramızı.

• 13gün

@My0neS İyi şeyler umalım ve iyi şeyler olsun.

• 13gün

Manchester keşke çıkmasaydıda Feynoord ile çıksaydık Berabere kalarak. Kardeş kardeş.
      Mourinho ne futbol oynamış ne bir şey OSM oynarken teknik direktör olmuş bir de 1-0 öne geçiyor tepki vermiyor.

• Çıkacağız İnsallah 🙏🏻

0|0
    0|0
Yükleniyor...