Başkalarının ilişkiniz hakkında yaptığı yorumları önemser misiniz?

başkalarının sizin ilişkiniz hakkında yaptığı olumlu veya olumsuz yorumları önemser misiniz? yoksa kendi inandığınıza göre mi hareket edersiniz?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• kendi inandığım gibi hareket ederim. milletin ağzı torba değil ki büzesin. herkes bir sey söylüyor sonuçta. kafa karısıklığı yaratır:D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Olumlu ya da olumsuz eleştirileri dinler onlara cevap verir ama onların gazıyla ilişkimi harcamam. Şükür kendi aklım var ve başkasının sözüyle sevgilimi arkaplana atacak değilim hereşyi oturup konuşarak çözebileceğimizi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Önemserim. Önemsedimde zaten Çünkü benim görmediğimi onlar görür aşkın gözü kördür.

1|0
    0|0
    • ama onlar ilişkinin içinde değil sen ilişkinin icindesin onlar anlattıgın kadarını bilirler yaşayan sensin sonuçta

• Sarhoş kafayla noktasına kadar insan anlatır boşuna çilingir sofrası demiyoruz.. Bir insan sökülmek istiyorsa içki sofrasında sökülür otomatikmende o ortamda bulundugun insanlar durumu biliyor ayık kafayla sabah sana tavsiyede bulunuyor

• kırıcı olmayan eleştireler açık olmak gerek benim farkedemediğim bir hatayı karşı taraf fark edebilir

1|0
    0|0
  • Açık konuşmak gerekirse s*kimde olmaz.Akıl veren çok olur da bildiğimi yaşarım...

1|0
    0|0
  • Yok önemsemem boş boş konuşan onlar der geçerim...

1|0
    0|0
  • BEN İLİŞKİN HAKKINDA YORUM YAPSAM ÖNEMSERMİSİN

,

1|0
    0|0
    • önemsemem çünkü bilmiyosun ilişkim hakkında bişey :)

• aynen ya kafa çok karışıyor.

• benim ilişkim hakkında da bir sürü olumsuz yorum geliyor ne yapıcaımı şaşırıyorum ama ben inanıyorum sevdigime o yüzden söylenenlere göre hareket etmiyorum kendi hissettiklerime göre hareket ediyorum gene alıyorum fikirlerini ama uygulamaya geçerken hislerimi önemsiyorum

• Sırdan biriyle şeyime bile takmam

1|0
    0|0
  • o başkasının kim olduğuna bağlı

1|0
    0|0
  • Önemsemediğin için bu haldesindir belki

0|0
    0|0
  • ona göre yaparım planlarımı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimseyi takmam

1|0
    0|0
  • başkasını dinlemem ben ama kendi inandıklarıma göre de hareket etmem. yengeçim ben lan. hiç bişeyi gözüm görmez benim kulağım duymaz kendi düşüncelerimi bile.

1|0
    0|0
  • Kim olduklarına bağlı olarak fikir alabilirim ancak.

1|0
    0|0
    • uygular msın peki

• Bi çıkmazdaysam kararsız kalmışsam fikrini aldğım insan güvendiğim biriyse evet..

Annem en çok fikir aldığım insandır mesela.

• Kimse umrumda olmaz. Onlar yüzünden sevgilimden ayrıldım

1|0
    0|0
  • önemserim ama fikirler doğrultusunda hareket etmem bildiğimi okurum yanlsta olsa benim kararım snucta :))

1|0
    0|0
  • Önemsemem tabiiki ama konuşurlar gerizekalılar hep .

1|0
    0|0
Yükleniyor...