Sevgilim yıldönümümüzü unuttu:(

ilişkimizin 1.yılı doldu ve malesef bunu kuru kuru bı öpücükle kutladık.Eski sevgilisini unuttugundan hala şüpheliyim ve o yüzden sürekli o kızla kendimi kıyaslıyorum.onun adını kalbinin üstüne dövme yaptrmış hemde hiç bir özel günde değil sırf onu çok sevdiğini göstermek için.Benim için bari yıldönümümüzde bişiler yapsın ıstedim ama malesef olmadı.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Değer vermiyo işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• herkes birkez sever tekrar sevmek için çok uzun süreler geçmesi gerekebilir o sürecte başkalarıyla sevgili olur erkek veya kız insan olsun yeter ama burda gönül eğlendirme devreye girer sahte mutluluk da diyebilirsin buna dikkat et eğer önceki kız senden daha çekiciyse bırak kesinlikle her konuda çekicilik bu..

0|0
    0|0
  • Yıldönümü?

Bana kalırsa tamamen saçmalık.

Birbirlerini Gerçekten seven çift için hergün özeldir.

()

0|0
    0|0
    • diğer kıza sürekli süprizler yapııp bana yapmadgı için sorun ettim zaten

• ben sordugumda unuttunmu dıye evet dıo.beni üzzmemek için öyle dedıgını düşünüorum çnkü çok sevmiş onu ve daha bıtelı ılışkılerı 2 yıl dolmak uzere bunun 1 yıılıda benleydi.kız için herşeyi yapmış onu kaçkere aldatmasına ragmen affetmiş o kadar svmiş yani.aslında büüyk saçmalık benım bu ıılışkiye başlamamdı biraz geçoldu ama:)

• Hata yaptigini soylemek kimseye dusmez cunku herkezin yapacagi

Gibi hislerinle hareket ettin. Ben olsam aynisini yapardim ama anlattigin

Gibiyse unuttugunu sanmiyorum. Seni unutmak icin tutuyor olabilir

• Sende onun yıl dönümünü unut ödeşin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o kızı unutamamış ve unutamayacak gibi de sevmiş , kalbinin üzerine yaptırdığı dövmeden belli. canım benim ya belkide seni eskisini unutmak için kullanıyordur fazla kaptırmamaya bak kendini

1|0
    0|0
    • elimde olmadan kaptırmış bulundum kendimi.bundan önceki sevgilimde takmazdım bile yıldönümü falan ama bunda böyle olmadı

• tatlım öyle hemen kötü düşünme bak 1 senedir çıkıyorsunuz hiçbir erkek değer vermediği biriyle bu kadar uzun zaman birlikte olmaz en falza 3-4 ay olur belkide sevmiyordur öyle şeyleri böyle şeylere takılıp üzme bence kendini :)

0|0
    0|0
    • yani ne bilim diğer kıza herşeyi yapıpta bana yapmamasının sebebi ne olabilir

• çok şey olabilir belkide o ilk ciddi ilişkisidir o yüzden dolu dolu yaşamak istemiştir bu yüzden yapmış olabilir

Yükleniyor...