Spordan cıkdıkdan sonra ne yemeliyiz

spordan cıkdından sonra yogurt ve yulaf ezmesi yiyiyorum yanlısmı yapıyorun saygıdeger arkadaslarım + spor bittikden sonra kakaolu süt içiyorum bunun bir zararı varmıdr

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• yoğurt + muz veya muz+süt

0|0
    0|0
    • Yogurtu yulafla yiyorum kardeşim

• Seni severim kardeeşim dinliyorum da muzu spora gitmeeden önce yiyodum bir ara

• spordan sonra yoğur veya süt protein ihtiyacını muzda hem karbonhidrat ihtiyacı karşılar hemde kas kaybını önler. yinede sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 8

• meyve ve sütle ara öğün yapmak mantıklı olucaktır.

0|0
    0|0
  • spordan sonra karbonhidrat almalısın. makarna ye mesela onun dışında yogurduna kendın meyve dogra. muz ye elma ye vs. şekeri düşen bir insansan evet kakaolu süt meyve suyu vs içebilirsin

0|0
    0|0
    • Kardeşimmm 2 saat spor yapıyorum tam cıkdıkdan sonra kakolu sütümü içiyorm + bir elma eve geliyorum yogurt yulaf ezmeesi ilee onu yiyorum sonra aksam yeemegimi tamam acıkıyorum aksamları meyve yatmadan öncee sütümü içiyorm :)

• çikolata :)))

0|0
    0|0
  • yulaf miii o neeeee

0|0
    0|0
  • hamburger, pizza...bol bol coca cola :D

0|0
    0|0
  • Çig köfte. <3

0|0
    0|0
  • ___meyve ve yoğurt hafif şeyle yemelisin____

0|0
    0|0
  • yeterli olur heralde:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• makarna muz

0|0
    0|0
  • spor dan çıktıktan sonra protein ağırlık beslenmende fayda var kakaolu süt konusuna gelince evet yanlış yapıyorsun vücut geliştirmeyle uğraşıyorsan.

0|0
    0|0
  • - yulaf ezmesini SABAH KAHVALTIDA ye.. spordan akşam 10 gbi çıkıyorsan ceviz ve 1 kase yogurt ye yat :)

0|0
    0|0
  • spordan sonra kaslar proteine ihtiyac duyar spardan sonra protegin agirlikli beslen yogurt ve.yulaf ezmesi dogru yapiyorsun birde hayvansal protein dedigimiz tavuk eti kirmii et de ekleye bilirsen daha iyi sonuclar alirsin

0|0
    0|0
  • kardeş direk karbonhidrat al pompala dogal meyve suyu yani sonra direk ete sarıl bol bol protein ye süt içme bence sütü sabahları icebilirsin

0|0
    0|0
  • Vucudun proteine en çok ihtiyacı olduğu zamandır. Protein almalısın. Vucudun kendini çabuk toparlaması içinde, 1 adet küçük muz yiyebilirsin.

0|0
    0|0
    • muzz proteein dogrudur :)

• muzda 1 gr protein var kardeş,sen tavuk balık gibi şeyler ye ya da bakliyat

• Arkadasım yanlıs anlamıssınız olayı. Iyı okuyun. Muzda proteın var demedım.

Vucudun kendını cabuk toparlaması ıcın, muz ye dedım.

Yaklasık 4 yıldır bu ısın ıcındeyım...

• doğrudan tavukçu ya da kebapçıya

Bol protein lazım

0|0
    0|0
  • hemen koşup tavuk piliççiye gitmelisin :) Her salam sporcu günde 1 tavuku devriyor :))

0|0
    0|0
  • bence hiçbir zararı yok bende yoğurt veya cacık yiyorum portakal suyu içiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...