Yadımcı olur musunuz?

Arkadaslar Şu an 70 kiloyu 53-55 civarı olmam lazım b fit e yazılım spor yapıyorum nasıl sağlıklı bir şekilde kilo verebilirim bacaklarim ince Üstüm kalin özellikle o u duzeltmek istiyorum

0|0
0|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • Ya ne gerek var yaşasın kilooo :D

0|0
    0|0
  • kalori sayarsın kalori açığı oluşturursun kilo verirsin hepsi bu

0|0
    0|0
  • bol bol spor

0|0
    0|0
  • boyun kac? hiit cardio yap cabuk yag yakmak için etkili ama hergun yapilcak bisey de degil

0|0
    0|0
  • boy kac

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...