Dövüş dallarından anlayanlar bakabilirmi?

Simdi acik konusacam cunku birilerinin bana yardim etmesini istiyorum ben dövüşmeyi hiç bilmiyorum bilmedigim için eziliyorum biri bana bisey dediginde gururumuda ezdirmek istemediginden nasil vuracagimida bilmedigin direk nasil gelirse vuruyorum ama bosa gidiyo cunku karsimdaki taktikle vuruyor benim gibi degil boyum 1.90 olmasina ragmen bende kisalar beni dovuyor ama bende vuruyorum ama bosa gidiyor dovseler dahi kalkip yine vuruyom ama yine bosa gidiyor yasim 20 bende dedim artik boyle olmuyo bir dövüş dalini ogrenmem lazim bu konu hakkinda nasil baslamaliyim nasil hareket etmeliyim bir kursa felanmi gitmem gerekir ne kursuna gitmeliyim yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler.

0|0
2|5

Kızlar Ne Diyor 2

• kursa kesin git çok işe yariyor

0|0
    0|0
  • Kung fu öğren

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• knka boks öğren önünde kimse duramaz ayrıca fitness başla ama boks kesin git yani kick boks da olabilir ama tavsiye boksdan yana ayrıca kilo almaya çalış zayıf san dokunmayla yıkılırsn. biyandan fitness biyandan boks işini fazlasıyla görür.7-8 ay yaparsan iş biter bremin

0|1
    0|0
  • ustam kick boksa git azim edersen 3 ayda bişeyler kaparsın benim arkadaşım 1.5 ayda eğitmen gibi olsu vuruşuyla kum torbasını patlattı

0|1
    0|0
  • Kick boksa git vucudunu kontrol etmeyi öğren 👍

0|1
    0|0
  • Kursa git Bruce lee videoları izle taktik öğren

0|1
    0|0
  • Öncelikle her gün kavga mı ediyorsun sen?

0|0
    0|0
    • 10gün

Yumruk atmayı öğrenmen lazım. Direk, Kroşe, Aparkat. Güçlendirilmiş kroşe en etkilisidir bana kalırsa. Belinden güç alarak vuruyorsun. Güreşte gerekiyor yani hayat içindeki kavgalar da bir UFC dövüşü gibidir yani MMA (karışık dövüş sanatları) yani gideceksen MMA gitmelisin. Bir hoca eşliğinde zaten kavgadan uzak durursun ama net olursun.

Yükleniyor...