Fenerbahçe 2-0 Zorya Luhansk?

Stoch 2. yarıda girdiğinden beri defansif anlamda pek bir şey ifade etmese de hem verdiği paslarla hemde attığı müthiş gol ile fark yarattı aynı şekilde zorlu bir kafa vuruşuyla Kjaer topu ağlarla buluşturmuştu. Bu Zorya takımı Fenerbahçe ve Feynoord ile berabere kalmıştı kendi sahasında (Yanlış hatırlamıyorsam ev sahibiydi) bu takımın olayı ne acaba?
Stochta artık forma savaşına girdi. Toplamda Avrupa da 3 maç 4 gol attı. Diğer 3 golü eleme turundaydı bu maçta da 1 gol attı hatta son dakikalarda bir de çok net bir pas verdi Alper karşı karşıya kaçırdı. Ve 90+2 yani maç bitmeden 3 sn önce kırmızı kart gördü psikopat Sobol. İlk sarı kartında top Stochun ayağındayken çalım yememek için boğazına sarılıp itmişti.
İzlemeyenler için kısa bir özet geçtim.
İzleyenler sizce maç nasıl geçti?

0|0
1|4

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Stoch'un golü müthişti zaten top ayağına geldiğinde satdta uğultu oldu tam o an gollll olur diye odaklandım bende, hep atıyor böyle golleri aferim stoch' a...
    stoch oyuna girene kadar maç zorya ağırlıklı gidiyordu, biraz da steres vardı takımın üstünde bence, o kıvılcım çakılınca bir anda takım kendi kimliğine döndü ve akıcı futbolu sahanın bütününe yayıp kazandık. Hayırlı olsun diyelim artık akşam ki Manchester United - Feyenord maçının sonucunu bekleyeceğiz. Güzel bir avantaı cebimize koyduk inşallah hata yapmayıp gruptan çıkacağız benim inancım bu... Zaten gruplardan hep çıktık böyle bir geleneğimiz var... :D

0|0
    0|0
  • İlk yarının ilk 20 dk'sı Fb berbat oynadı. Ama sonra kendini toparladı iyi oynamaya başladı. Bugünkü oyunu beğendim, RVP oyuna girseydi keşke onu da göreydik daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
    • 11gün

Galatasaray maçının benzeri oldu. Sadece Volkan bir kez yere yattı bu maçta.
      Pasif ve rakibi yormaya yönelik bir ilk yarıydı ama eskiden Chelsea'nın yıldızı olan Stoch kendini gösterdi bu maçta. Hikmet hoca çıldırmıştır. Transfer edecekti takımına.

• rakibi kucumsemek demislerde kucumsemek degil gucu tasarruflu kullanmak daha 3 gün once gs maci oynanmis ve yine mac var onde sadece mac başındaki durgunluk maca isinma ve soguk havaya adapte olma rakibin oyununu açığını tespit etme üzerine oynanir ve oyun çözülür

0|0
    0|0
  • Fener küçümsemisti rakibi ama kazanacagini bilerek küçümsemis

0|0
    0|0
Yükleniyor...