Bilen biri var mı?

Arkadaşlar malumunuz bir çok filmde ölüm vuruşu denen mevzular var. Tabi hemen hemen hepsi de hollywood sinemasının abartıları. Ancak benim bildiğim böyle bir şey gerçekten var. Mesela Bruce lee nin havaya zıplayıp tüm ağırlığını vererek yerde yatan rakibinin göğüs kafesine ayaklarıyla baskı uygulayarak soluğunu kestiği bir ölüm vuruşu vardır. Ki bunu bir kaç filminde de görürsünüz.
Sözün özü sizin bildiğiniz gerçek bir ölüm vuruşu var mı?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• testislerine vur o an tüm dünyada tüm erkekler tarafından hissedilir o acı azrail kime gideceğini şaşır. o zaman ölüm bile anlamsızlaşır

0|0
    0|0
    • 16gün

Garip bir yaklaşım ama maalesef Azrail hiç şaşırmaz. Onun listesi sağlamdır.

• 16gün

tabi o işin esprisi ama gerçekten ölüm gibi bir şeyin olup kimsenin ölmediği histir o

• 16gün

Ben şahsen iki göğüs kaburgasının tam ayrıldığı nokta olan göğüs diyaframına indirilen şiddetli darbeleri seviyorum. Ölümle sonuçlanabileceği gibi bayılmaya ya da vuruş şiddetine göre yirmi saniye kadar soluksuz bırakmaya da yarıyor. İnsan vücudundaki hassas noktaları bir bilsen. Ne ilginçtir ki bu noktaların bazılarına şiddetli değil de yumuşak dokunuşlar yaptığında iyileştirici etkisi bile oluyor. Mesela senin şu taşakk noktasını ele alalım. Biri gelip yumuşacakça efil efil taşaklarınıı okşasa eminim sen de iyi duygular oluştururdu :)

• yok kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...