Squat yapamıyorum?

Arkadaşlar squat yapıyorum 40 adet günde ama çok yoruluyorum aylardır kolay bir çözümü yok mu

0|0
3|16

Erkekler Ne Diyor 16

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Alışman gerek yapa yapa? Yani ilk başlarda zor gelmeliydi, bir sorun var. Tek mi yapıyorsun evde? Hoca eşliğinde salon da yap bence, o yardımcı olacak.

0|0
    0|0
  • Squat her gün yapilmaz en fazla haftada 3-4 gün. Yoksa faydasini göremezsin

0|1
    0|0
  • eger istedigin seyi gercekten istiyosan bir zahmet k*c*ni kaldirip yapicaksin

0|0
    0|0
  • doğru formda yaptığından eminmisin? tekrar sayısını yükseltmek yerine kilo al kiloyu yükselt daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • hergun olmaz 1 agirliksiz olmaz 2.

0|0
    0|0
  • Bayanların en çok zorlandığı şey zaten ama zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • ağırlık almanı tavsiye ederim ucuz bişey al ömürlük kullan youtube de squat nasıl yapılır yazdığında yüzlerce kaynak seni bekliyor burdan nasıl bir yardım bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Pes etme bir zaman sonra daha kolay yapicaksin hatta sayıyı artiracaksin

0|0
    0|0
  • her gün mü yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • 13gün

Ever bir aydır

• 13gün

1 kas bölgesi haftada maksimum 2 gün çalışıtrılır daha fazlası hem vücuda zarar verir hemde seni cok yorar cabuk sıkılmana sebep olur. Bunun için hafta 2 gün squat çalışman yetecektir sana

• 13gün

Sağol

• Aylar dir yapiyorsun ve yoruluyor musun ilginc bir durum aslinda güclenmesi gerekti kaslarinin

0|0
    0|0
  • var tabi yastık koy :D :D

0|0
    0|0
  • zorla iyi beslen belli bir süre sonra kolay gelmeye başlar

0|0
    0|0
  • dualarım seninle

0|0
    0|0
  • Popo buyuk mu

0|0
    0|0
  • Herhangi bir spor salonuna gidiyor musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Isınma hareketlerinden sonra setler halinde yap daha kolay oluyor.. Birden hepsine yüklenme ama günlük olarak yap 1 hafta alıştıktan sonra ağırlık ile devam etsen etkili olur 1 kg 1kg ile..

0|0
    0|0
  • Kolay olsa herkes yapardı ve herkes harika kalçalara sahip olurdu 😄 no pain no gain.

0|0
    0|0
  • Gozle gorunur bir degisiklik var mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...