Evde en hızlı vakit nasıl geçer?

Napiçağım ben iki ay boyunca hep evde. Bugün ilk günümdü şöyle bir uyudum güzelce pijama falan rahat rahat keyif yaptım ayaklarımı uzatarak tv izledim falan ama şimdiden skilmaya başladım.

Hergün dışarıda çıkılmaz ki. İş arıyorum ama umduğumu bulamadığımdan vulduklarımada umutsuz bakarak olumsuz cevap veriyorum. Pfff çok skildim. :/

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence o bulduklarından birini kabul et o sırada yine iş ararsın hem sıkılmamış olursun hem de biraz para biriktirirsin ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• günde iki film.. güzel bir kitptan kesitler.. biraz sosyal paylaşım siteleri.. bolca çay.. ve balkon.. 2 günden sonrası beni çok kasar :) dilerim bir an önce bir iş bulabilirsin..

0|0
    0|0
  • Smallville ve Two and a Half Man adlı dizilerini izlemeye başla çünkü bu dizi 10 sezon yani bunu izledikten sonra bu sana 10 ay yeter.

Ya da Two and a Half Men , The Big Bang Theory ya da How i Met Your Mother

1|0
    0|0
  • Eskiden Tv'de oynamıs uzun süren bir dizi düsün getir aklına 100 bolüm 80 bolüm vs madem 2 ay evdesin o diziyi bul internetten izlemeye basla artı roman saglam icerigi olan roman ktabları al sıkıldıkca okursun hem ufkun ilerler hemde vaktin ilerler ) hadi simdiden 2 aylık evdeki maceranda bol sans ))

0|0
    0|0
  • enstrüman çal :) Misal ben bir saz çalmaya başladım mı 12 saat boyunca çalıyorum bir bakmıssım vakti geçmiş bitmiş :D

0|0
    0|0
  • iki ayda fazla yahu

0|0
    0|0
  • evde en hızlı uyuyarak vakit geçer. ne işi arıyorsun?

0|0
    0|0
  • geçmez :) gece 3 4 de kadar projemi yaparım sonra yatarım 8 ile 10 arasında kalkarım kitap okurum falan öyle olur falan nete gireim mailller flan projemi bakarım biraz akşam üzeri 4-5 gibi çarşıya çıkarım falan yoksa evde sıkılıyor insan :) falan

0|0
    0|0
  • dans kursuna gitmeyi dene bayan bellaza

0|0
    0|0
  • Evin içinde kooooooooşşşşşşşş! Kaaaaaaççççç!

0|0
    0|0
  • Ye ic yat :)) ne isi yaw

0|0
    0|0
  • FIFA 13'te online oynardık ama sende de orijinal olması gerek. :D

0|0
    0|0
  • kitap oku film izle yemek yap olmadı temizlik yap

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• namaza başla

1|0
    1|0
  • Yat uyu bende patlıyom evde :D

0|0
    0|0
  • Beyendiğin filmleri al her akşam birini izle, birde sana hitap eden bir kitap oku.. evde yapılabilecek en mantıklı şey bence.

0|0
    0|0
  • blog tv'de yayın yap mesela :D

0|0
    0|0
  • uyuuuuu hep

0|0
    0|0
  • kitap oku , belirli bir konuda geniş kapsamlı araştırma yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...