Kapat

Yanlış düşündüğünüz/sandığınız şeyler var mıydı?

varnı yalnış düşündüğünüz/sandığınız şeyler?

örnek:

ben alay komutanını askerlerle dalga geçen şakalaşan komutan sanıyordum..

fantazi müziği, üzerine sökella döker yalarım. vs absürt sözleri olan müzik türü sanıyordum vs vs

bakalım nasıl yaratıcı şeyler çıkacak :D

0|0
47|40

En İyi Kız Görüşü

• Bebekler ALLAH tan isteyince geliyor

Bonibonlar ilaç

Eminem kadın

Saatler olsuuun (sıhhat kelimesine hala anlam veremiyorum gerçi)

4'den 7 çıkmaz ( 4-7 )

Çocuk annenin karnından çıkar (aslını geçen sene öğrendim )

18 yaş büyük bir kutlamayla ilan edilecek, 18+ ayrı bir alem

Türkçe dublaj yabancıların film için Türkçe öğrenmesi

Ped ve bebek bezi aynı şey

Tabaktaki yemek arkadan ağlar

Dişi yastığın altına koyarsan diş perisi onu para yapar (dişlerimi sayıp çok zenginim diye düşünüyordum)

Temel Reis laz

Tweety kız

Annemin adı anne

Atam izindeyiz=tatildeyiz demek

Ezan sırasında ölü şaşı vs. taklidi yaparsak öyle oluruz

Evet ben malım.

2|3
    0|1
    • Bir grup mal olarak çok tatlıyız bence :D

• birçoğuna katılıyorum.arttırılabilir tabi :) eline sağlık. bizim çocukluğumuzda michael jakson çok popülerdi.hatta kağıt maskeleri vardı yüzümüze takardık. uzunsaçlı olduğu için bayan olduğunu düşünürdük :) ne malmışız be

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 46

• '' atam izindeyiz '' varya ben onu atam tatil yapıyoruz sanıyodum:(((

birde ezanı allah okuyor sanıyordum :(

6|2
    3|1
  • eşşek dedıkleri hayvanın ,köpek oldugunu zannetıp üstüne binmeye çalısıyordum küçükken:D

1|0
    0|0
  • Portakalın adını küçükken porkatal sanıyordum ve defalarca tartışmışlığım var abimle bu konu hakkında, ona o yaşta çok bilmişlik taslamışlığım var :(

Allah'ıda minarenin orda bekliyor sanıyordum, hani herkes camiye gidip namaz kılıyor ya, caminin önünden saygıyla geçerdim hep o ordan beni izliyor diye :))

Aklıma gelmiyor ki şimdi :))

1|0
    0|0
  • ask.fm'i ilk başlarda radyo kanalı zannetmiştim :D

2|2
    1|0
  • Bir zamanlar yediğimiz tavuk ve etin sindirilmediğini,insan vucudunda et olarak yerini aldığını düşünüyordum.Ah ben...

3|0
    0|0
  • doğru düsündüğüm seyler oluyo genelde benim

0|0
    0|0
  • kucukken (kucuk dedigim 7 8ci sinif falandim),bebeklerin annenin karnini keserek cikarildigini sanirdim,

ogretmenler yemek yemiyor sanirdim.

Bide sehire gitdigimde 5 6yaslarimda falandim gece yol kenarindaki lambalari balon sanirdim...bide enistem yemeyimi bitirmezsem kafama dokecegini soylemisdi korkudan yemegi istemeyerekde olsa bitirmek zorunda kalmisdim

aklima gelenler bunlar...

0|0
    0|0
  • dondurma külahlarıın ucu ile kulak karıştırıldığı yalanına inandırılmıştım ama fazla uzun sürmedi uyandık.

2|0
    0|0
  • "Viyadüğü" diye bir yer var sanıyordum böyle Etiler, Seyrantepe gibi... Meğer adı Viyadük imiş...

Uzak bir yerden arabayla İstanbul'a gelince eve gelmeden İstanbul'a geldik demezdim bir de...

0|0
    0|0
  • 12-13-14-15 yaşlarındayken mahallenin bütünn çocukları bana aşıktı ( 12-13-14-15 yaşındayken mahallenin bütün ergen ve abazaları beni hedef almış , cümlenin gerçek anlamı bu ) :D

1|0
    0|0
  • büyüyünce mutlu olcağımı saniodum

1|0
    0|0
  • Sıhhatler olsunu saatler olsun sanıp ne saçma bir laf diye düşünür, Eminem'i türk bir kadın sanardım laan :D

2|0
    0|0
  • mahallemizdeki bir binanın arka duvarında ruhubet dışarı vurmuş ayak izi gibi dururdu ben de üstünden dev geçmiş sanardım :D

0|0
    0|0
  • bundan birkac yil oncesine kadar bas ortusu takan herkesin melek gibi oldugunu saniyordum:D

4|0
    1|0
  • büyüklerim Allah yukarda dediklerinde. Evimizin çatısında allah var sanıyordum:):)

0|2
    0|0
  • çocukken ayın hilal şekli için ''yaramaz çocuklar top atıp ayı kırmışlar'' derdim :D

1|0
    0|0
  • Mevlanayı ,Meryem ana gibi bayan zannederdim.

Baklavadaki fındığı kıyma zannederdim.

Hatırladıklarım bunlar:)

0|0
    0|0
  • çok ağlarsam gözyaşım bitecek sanırdım.

2|1
    1|0
  • bisikletten düşüp hissetdigim acının dünyada yaşiycağım en büyük acı olduğunu sanıyodum

2|0
    1|0
  • büyüyünce hayat çok güzel olçak saniyodum

2|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 40

• İnsanoğlu, bilmediği şeye anlam yüklemek, onu bir yere oturtmak ister. Oluyor bazen. Muhayyilende bir şeyler yaratır ve bir süre sonra o kurguladığın şeye gerçekmişçesine inanmaya başlarsın. O şok anına dek...

- Bana göre ülkemizin en büyük yazın eleştirmeni olan Berna Moran'ı uzun yıllar kadın sanmıştım mesela :)

- Mahur Beste parçasında bir bölüm vardır: "O mahur beste çalar, Müjganla biz ağlaşırız". Herhalde birçok insan "müjgan"ı bir kadın ismi zannetmiştir ve inanıyorum ki zannedenler de hala vardır. Meğer "kirpik" imiş :) Bu da geç öğrenip şaşırdıklarım kontenjanındadır mesela. Hikayesi de şurada çok güzel bir şekilde nakledilir:

link

0|0
    0|0
  • Bir çok şey vardı.

Sonra bir şeyi öğrendim.

Bilmediğin konuda araştırma yapmadan düşünme, fikir yürütme.

Önce oku, araştır sonra düşün ki yanlış öğrenme.

Şöyle diyebilirim 10 yıl önceki ben ile şimdi ki beni kıyaslarsam %80 düşüncelerim değişmiştir.

Değişmekten kastım Gelişmek.

2|0
    1|0
  • Ben Türkiyede demokrasi var sanıyordum.

5|1
    2|5
  • Cinsel ilişki ile bebek olduğunu biliyordum lakin 10 yaşına kadar erkeğin işemesiyle kadının gebe kaldığını zannediyordum.. Aslında aklıma en mantıklı gelen buydu o zamanlar.. Soramazdık ki büyüklere..

Sonra 12 yaşında ki arkadaşımla muhabbetini yaptığımızda nasıl olduğunu anladım =)

0|0
    0|0
  • ben dünyanın güneş etrafında döndüğünü sanıyordum.

batı müziğinde harmoni var diye daha gelişmiş sanıyordum.

2x2 dört eder sanıyordum.

hürüm, ve iradem var sanıyordum.

açtığım 40'a yakın pencereyi bitiririm sanıyordum.

bir gün mutlu olurum sanıyordum.

0|0
    0|0
  • Balkondan bakınca uzaktaki binaları Amerika sanıyordum...

1|2
    0|1
  • Ben polisin halkı koruduğunu sanırdım onu yanlış sanmışım onu öğrendim :) Çok komik demi :)

7|0
    7|7
  • Kucukken kod adi kilicbaligi diye bir filmi kolali kilicbaligi diye biliyodum.. Bi de cocuk yapma meselesini ilk ogrendigimde sok olmustum evlenince kendiliginden oluyo diye biliyodum :D

0|0
    0|0
  • Ben de tavuklar dört bacaklı sanıyordum ya la

Nasıl dengede duruyorlar değil mi...

1|1
    1|0
  • Şimdi beni eksileyecekseniz belki çok klişe olacak ama eskiden dünyada adalet var sanırdım.Yokmuş.

1|0
    1|0
  • Şirinleri uslu çocukların görebileceğini sanıyodum ve sanırım hala oyle sanıyorum.

1|1
    0|0
  • Bu ilginc birsey aslinda. Allah heryerde diyorlar. Simdi böyle düsünürsek , hic kimse yanlis anlamasin hakaret yapmak istemiyorum.

Allah ben büyük isimi yaparken, beni izliyormu ? Allah heryerdese ben büyük isimi Allahin üstüne mi yapiyorum ?

Bu simdi hakaret amacli degil, sadece bir düsünce, gercekden böyle mi ? Biz Allahin üstüne mi siciyoruz ?

Korkunc bir düsünce.

0|0
    2|3
  • Ben küçükken sahur yapmayı çok değişik bişi sanırdım. Düşünürdüm bizimkiler koridorun ortasını kesip köşelerine oturup balık tutarlar sanırdım :D evin altındada su var sanırdım çocukluk işte :D

0|0
    0|0
  • azimle yapan betonu deler zannediyodum(:

0|0
    0|0
  • eskiden spidermanin gercek oldugunu ve bazi orumcekler ile spiderman olabilecegime inanirdim. aslinda oyle degilmis durum ya

0|0
    0|0
  • bebeklerin dünyaya anne-babanın elele tutuşarak getirdiğini düşünürdüm. :)

1|0
    0|0
  • ben adayı küçük bir kum ve tek palmiye zannediyordum meğersem büyük biyermiş

1|0
    0|0
  • küçükken otlar büyüyor ağaç oluyor zannederdim ama safmışım hee

0|0
    0|0
  • İbrahim Tatlıses i İmparator zannediyodum :d

0|0
    0|0
  • Kızların hic espri yapamadiginı düşünürdum.. Ne kadar da yaratıcıları varmış..:(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20
Yükleniyor...