Fenerbahçe Trabzonspor maçı sonrası stadyumda 'Hayde' çalması sizce saygısızlık mı?

Fenerbahçe Trabzonspor maçı sonrası stadyumda Hayde çalması sizce saygısızlık mı? bu konuda ne düşünüyorsunuz? ( bu bir copy paste soru değildir )

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Boyle seylere takilmamak lazim sonucta karadenizin guzel bir sarkisine olmuski caldiysada :) severim o parcayi ,karadeniz turkulerini sarkilarini.

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayde yi Kazım Koyuncu dan dolayı saygısızlık olarak düşünmek yanlış bence, Galatasaray maçından sonrada mor menekşe çalmıştı geçen sezon, olayın sanatçıyla alakası yok sadece Hayde kelimesiyle ve karadeniz ezgisi olmasından dolayı çaldılar. Eğer Trabzonspor seyircisi olsa ve maçı Trabzon kazansaydı Migros tribününün deplasman köşesine gidip tüm takım kolbastı oynardı ve buna kimsenin tek kelime etmeye hakkı olmazdı.

0|1
    0|0
  • az bile ben olsam stad müdürü. fincanı taştan oyarları girerdim ilk arkasından işte böyle her sene böyle die devam ettirirdim :D :D

0|1
    1|0
  • Neden saygısızlık olsun ben Beşiktaşlıyım kusura bakamsınlar fener haklı bu durumda ne var ki bunda kazım koyuncu sadece karadenizden ibaret edğil

0|0
    1|0
  • neden sygısızlık olsun ki.

0|0
    0|0
  • Elbette ki saygısızlık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...