Bjk maçı öncesi Fenerbahçe ye ceza gelmesi manidar değil mi?

Bjk maçı öncesi çoğu kişi maça gidemiyecekler. Federasyon başkanı kim eski Bjkli top oynuyan kim Fenerbahçe sizcede bu ceza manidar değil mi neden ceza geldi sizcede.

0|0
1|8

Kızlar Ne Diyor 1

• ortada kasıt yok bnce

0|2
    1|1
    • 11gün

Nerden biliyorsunneden ceza aldığını sorgulamamak Bjkliye tarz bir şey dimi.

Erkekler Ne Diyor 8

• Küfür etmeseydiler bence, cezanın maç ayrılımı olmaz.
    eğer maç ayrılı olsa bu sefer manidarlık olurdu

0|0
    1|0
    • 11gün

Atatürk'ün askerleriyiz demek küfür mü.

• 11gün

ne dendiğini inan bilmiyorum, küfür edildi mi edilmedi mi bilemiycem. şahit olmadım.
      beşiktaşa van depreminde yardım için sahaya atkı attıkları için ceza verildiğini biliyorum. yani garip saçma sapan cezalar benim ülkemde veriliyor.

• 11gün

Hmm.

• Beşiktaş maçına özel gelmesi manidar sadece ki o taraftarları ben olsam sokarım. 25.000 devamlı taraftarı atmak nedir?
    Adamlara ayıp tabi yerleri dolacaktır. Sıkıntı olacak sanıyorlarda bir şey olmaz 12 sene olmuş ayakları titreyecek Beşiktaşlı genç oyuncuların.

0|0
    0|0
  • eski bjklı dediğin beşiktaşın 10 senesiinin içine etmiştir!

0|0
    1|0
    • 11gün

Şimdi hakem ataması olsun cezalar ile kapatıyor onu.

• 11gün

bjk sahaya vandaki çocuklar için atkı atmıştı bundan ceza yedi bu ülkede!
      siyasi cevaplar ara kendine futbolun dışında!

• 11gün

Evet sizin gibi yalıyamıyoruz 40 kere sayın diyerek yapımızda yok.

• bence mantıklı çübki yaptıkları şerefsizlik

0|2
    1|0
    • 11gün

Ne yapmışlar.

• 11gün

FDT’nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİGROS KALE ARKASI ÜST TRİBÜN A, B. C, D, E, F, MİGROS KALE ARKASI ALT TRİBÜN I, J, K, L, M, N, OKUL AÇIK KALE ARKASI ÜST TRİBÜN A, B. C, D, E, F, G, H, OKUL AÇIK KALE ARKASI ALT TRİBÜN I, J, K, L, M, N, O, P, FENERİUM ÜST TRİBÜN B, C, MARATON ÜST TRİBÜN B, C, D bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsab

• 11gün

Kötü tezahürat dediği ne biliyormusun.

• fazlasıyla manidar.

0|0
    0|1
  • Sadece Atatürk ün askeriyiz dedikleri için ceza gelmedi galatasaraya ana bacı küfür ettiler bilmeden konuşmayın. Galatasaraya küfür edilmeyen derbi maçı oldu mu hiç

0|3
    0|0
  • geldi yine tipini...

0|4
    1|0
  • Toplu halde s.. ktirsin gitsin diye tezahurat eferlerse bir macta yani gs macinda tabi ceza alirlar...

0|2
    0|0
Yükleniyor...