Yaşlı , aksi ve komplexli insanlarla nasıl başediyorsunuz? Kulandığınız yõntemleri açıklarmısınız?

yaşlı , aksi ve komplexli insanlarla nasıl başediyorsunuz? Kulandığınız yõntemleri açıklarmısınız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman evet diyosun haklısın diyosun dinliyormusn gibi yapıyorsun

asla tartısma itiraz etme bildiğini yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabildiğince odandan çıkmayacaksın. Oldu ki yanlışlıkla çişin geldi. Odadan çıkmak zorunda kaldın. O zaman önce kafanı uzatıp etrafına göz atacaksın. Eğer ki ortalıkta kimse yoksa kesin bir yerlerde saklanıyordur. Sesini çıkarma ama dikkatini de dağıtma. Ayak ucuyla git gel. Ha yakalandın diyelim bir şekilde. Dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle, dinle 1.5 saat geçtikten sonra ayağa kalk yavaştan yürümeye başla. Ama sakın somurtma ya da alık alık bakma(1.5 saat dinlemenin getirdiği bir yan etki, üstünden atmaya çalış). Sorarsa bir su alıp geleyim de. Sakın su içmeye deme. Yanında içecem, güven bana geri geliyorum etkisi yaratır. Sonra da koşar adım kaç.

0|0
    0|0
  • Aynanın karşısına geçiyorum ve onu fırçalıyorum.

0|0
    0|0
  • uzak durarak

1|0
    0|0
  • ne öyle birileri mi var modundayım.

0|0
    0|0
  • Kulağıma pamuk tıkıyorum :)

0|0
    0|0
  • olduğu gibi kabul ediyoruz. Hepsi bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ay bizde var bir tane dır dır söyleniyor o söylendikçe ben gülüyorum o söyleniyor ben gülüyorum sonra beraber gülüyoruz falan :D takmayacaksın arkadaşım :D

0|0
    0|0
  • Tek ya da bir arkadaşınla ayrı ev tut bence ya da onlarla aynı ortamda durmamaya çalış falan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...