Türkiyenin en büyük derbisi hangisidir?

Türkiyenin en büyük derbisi hangisidir?

• FENERBAHÇE GALATASARAY
    88% (21)74% (20)80% (41)Oy Ver
  • FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ
    4% (1)26% (7)16% (8)Oy Ver
  • BEŞİKTAŞ GALATASARAY
    8% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'ın karşısına uygun gördüğünüzü yazabilirsiniz çünkü futbol tarihine bakınca Türk futbol tarihinin en başarılı takımı Galatasaray'dır. Spor kulübü bazında bakarsak Fenerbahçe fakat futbolu sorduğunuz için Galatasaray öncelikle yazılır karşısına Fenerbahçe mi Beşiktaş mı ona da o takım taraftarları karar versin

0|0
    0|2
    • 14gün

Kimin yazılıp yazılmaması önemi değil hiç bir takıma saygısızlık yok burda aklıma ne geldiyse bazen bu tür sorular soruluyor takımlar küçük yazılıyor kendi takımı büyük yazılıyor bu 3 takımı da buyük yazdım hoş küçük yazsam da küçük olmuyor bu tür şeyleri dikkate alıp polemik yaratmayalım lütfen sadece sorunun cevabını verelim

• 14gün

Teşekkür ederim

• 6gün

Teşekkür ederim eig için 2 tane - olsada görüşüme

En İyi Kız Görüşü

• fb gs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşması sadece Türkiye'nin değil dünyanın sayılı derbileri arasında yer alıyor bu bilinen birşey. Buna futbol kalitesi olarak bakma aralarındaki rekabet birbirlerine zıtlık taraftarın zıtlığı hatta renklerin ortaklığı ve zıtlığı başarı olarak birbirine yakın olmaları taraftar sayısı olarak Galatasaray fazla olsada yinede yakın olmaları vs vs çok etken var.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş kimle oynarsa o izlemeye değer kaliteli maçtır isterseniz başakşehirle oynanacak maçı izleyin ve görün fener galatasaray derbisinden ne kadar kaliteli olduğunu şekilciliğe gerek yok yani

0|1
    0|0
  • göztepe karşıyaka adanaspor adana demir

0|0
    0|0
  • Cimbom ü sürekli yeniyoruz tadı olmuyor

0|1
    0|0
  • şu an için beşiktaş fenerbahçe gibi görünüyo

0|1
    0|0
  • Galatasaray-Fenerbahçe Saraçoğlu artık bana göre derbi statüsünü kaybetti

0|0
    0|0
    • 14gün

Özür dilerim sıralama sadece kafamdan ne geçtiyse oldu hiç bir takıma saygısızlık yok burda

• 14gün

Saygısızlık demedim bende Galatasaraylıyım ama Saraçoğlundaki maça derbi diyemiyorum ama yinede Galatasaray ile Fenerbahçe arasında olan çekişme belli. En büyük derbi bu iki takım arasında. Çok eskiden tam tersi Beşiktaş ile rekabet halindelerdi.

• 14gün

Anladım sorunun cevabını verelim sadece başka konulara girilmesin bazen bu siteye de insanın soru sorası gelmiyor konu dışına çıkılıyor

• göztepe karşıyaka. şaka şaka galatasaray fenerbahçe tabi ki

0|0
    1|1
    • 14gün

Keşke onu da yazsaydım şimdi trabzonlular da haklı yere biz niye yokuz diyecekler ama bu İstanbul derbisi

• 14gün

aynen :)

• ankaragucu genclerbirligi

0|0
    0|0
  • fenerbahce-galatasaray tabiki

0|0
    0|1
  • Göztepe Karşıyaka

0|2
    0|0
    • 14gün