Beşiktaş'ın Benfica maçında yaptığı muhteşem geri dönüş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünkü Beşiktaş'ın yaptığı muhteşem geri dönüş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş dün gece berbat bir ilk yarıdan sonra muhteşem bir ikinci yarı oynayarak galibiyeti hakedecek noktaya geldi. Şampiyonlar ligi tarihinde ender görülen bir geri dönüşe imza atan Beşiktaş ve onların geri dönüşünü sağlayan taraftar bir teşekkürü hak etmedi mi?

(İlk yarı bittiğinde maç farklı biter diyen arkadaşlar lütfen cevap vermeyiniz.)

0|0
3|26

En İyi Kız Görüşü

• Tek kelimeyle muhteşemdi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dk51. maç 0-3
    Baktım Şenol hoca bişeyler yazıyor
    Sonradan anladım
    Meğerse tarih yazıyormuş
    Galibiyetin asıl mimari 1dk susup sonra hiç susmayan 3.0 da bile takıma arkasını dönmeyen taraftardır...

0|1
    0|0
    • 14gün

Kesinlikle katılıyorum.

• 14gün

tolgaya b. k atma tolga evet hatali ama sen defansini otoban yaparsan kalecin ne yapsın
      senol güneş in hücum futbolu dışında bireysel yetenek dışında 2. bir oyun plani yok

• 14gün

@Obezusta sen nedenle mac izliyon 100 kişiye sorsak 99 u sorumlu olarak tolgayi gösterir benim cevabın altında sacmalama git kendi kendine yaz çiz hatta az önce gsliler gibi olmuşsun dediklerinle bir olup Beşiktaş i çekistir daha önce yaptığın gibi. Hadi bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 25

• Taraftarın katkısı büyük. Kimileri İnönü'deki atmosferi arıyor ama o stadda maç izleyenler oranın müthiş bir atmosferi olduğunu bilir. Şu gereksiz marş söyleme ve maçtan kopma huyunu bıraksa ve komple maça odaklansa o taraftar kimseyi rahat oynatmaz.

İlk yarının sonunda taraftar takımı alkışlayıp destek oldu ki en büyük morali bu verdi takıma

İkinci yarı doğru bir kadroyla çıkıldı, bu kadar dar alanda ne yapacağını şaşıran Tolgay-Oğuzhan ikilisinden performansı daha zayıf olan Tolgay çıktı ve yerine iki ayağıyla oyunu çok iyi açan ve ikili mücadelelerde falan yıkılmayan ve tek kalmış Atiba'nın yükünü hafifleten Gökhan İnler girdi ki geldiğinden beri bu kadar etkili olmamıştı hiç.

İyi oynamayan Gökhan Gönül çıktı ve kanada Cenk'i soktu hoca.

Normalde kanada Aboubakar'ı çeker ve Cenk'i santrafor oynatır, ama onu yapmadı, alan daraltarak, ikili sıkıştırarak top oynatmayan Benfica sağ beki çalım atmaya çalışmak yerine kendisinden kuvvetli oluşunun etkisiyle soldan sürekli içeri kateden ve maça sonradan girmiş Cenk'i tutamadı doğru düzgün. Oğuzhan da destek oldu ve Cenk çalımbaz olmasa da tek paslarla falan sürekli pozisyon buldu.

Quaresma bu sezon gene saçmaladı en başta ama şu an muazzam oynuyor.

Avrupa'da yaptığı saçma sapan hatalarla yenilmeye alışmış olan Beşiktaş Benfica gibi UEFA sıralamasında ilk 10 civarında bir birinci torba takımına karşı 3-0'dan 3-3 yaptı, ki 4'ü falan da bulabilirdi.

Benfica'yı da ayrı kutlamak lazım, 25 metre takım boyuyla maça başlayıp bizim takımın elini ayağına dolaştırdılar ilk yarı. Beşiktaş ilk yarı pasla çıkmaya çalışacağına biraz ileri şişirip Aboubakar'a rastgele toplar deneseydi belki daha az baskı yerdi ama öyle bir oyun anlayışı da yoktu bizimkilerde.

0|1
    0|0
  • Dün akşam yaşadığımız duygular anlatılamaz. Taraftarın takıma sahip çıkışı, oyuncuların canını dişine takışı unutulamaz.

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim bu sabah sadece gollere baktim bir kaç güzel gol vardı. Yine de gruptan çıkması daha kesinleşmedi. Büyük ihtimalle de çıkar. Bakalım.

0|1
    0|0
  • Sana da bu yakışır..

0|1
    0|0
  • Beraberliğe sevinmeyen tek takım FENEBAHÇE'dir.

0|0
    0|0
  • Biz besiktasliyiz kalp hastasi eder 30 fener gs geri olsa donemez diyebiliriz ama bjk napcagi belli olmaz :)1

0|1
    0|0
  • ben iy 2 ms 0 dedim zaten:)))
    hoca diziliş hatasını düzeltince normal oyununa döndü. normal sonuç.
    maça böyle başlasa beşlerdi

0|0
    0|0
  • güzel oldu bir fenerbahçeli olarak hayava uçtum 3 3 olunca.

0|0
    0|0
  • Keşke az daha zaman olsaydı o zaman galiptik işte.
    Cenk tosun golü atınca dayak yemiş gibi aptallaştım. o ne muhtesem bir hareketti öyle.

0|0
    0|0
  • Maçı dışarsa toplu birşekilde izlerken, ilk yarı sonunda birisi, beşiktaş bu maçı çevirsin tüm beşiktaş taraftarı beni becersin mk dedi. Kendisi koyu beşiktaşlı olsada, o isteğini yerine getiresim var:))

0|0
    0|0
  • bizi ancak biz yeneriz :)

0|0
    0|0
  • Off bıtkım Beşiktaş tan ya

0|0
    0|0
  • Keskin bir viraja giriyoruz

Kayıpsız geçersen şampiyonluğu ilk devre ilan ederiz

0|0
    0|0
  • beraberligi bu kadar büyütmeyin arkadaslar ya komedi gibi ya

0|0
    0|2
  • Kaç kaç bitti

0|0
    0|0
  • Helal olsun.

0|0
    0|0
  • guzeldi

0|0
    0|0
  • iki takımında defansı dandik demektir her yarıda 3'er gol yediğine göre

0|0
    0|0
  • mükemmeldi torunlara anlatıcam

0|0
    0|0
  • Ağladım ciddi manada

0|0
    0|0
  • Şu can sıkıcı günlerde moralimizi düzeltmiştir

0|0
    0|0
  • Helal olsun lan

0|0
    0|0
  • süper oynadı

0|0
    0|0
  • genellikle tam tersi olurdu. beşiktaşı bu muhteşem geri dönüşü için tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • İzlemedim blmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...