Beşiktaş taraftarının maçtaki rolü büyük değilmiydi?

Tamam beşiktaş iyi oynadı ama taraftar 3 golden sonra bile desteği kesmedi devre arası elele gelin diye tezahürat yaptı itici güç oldu bence harika birşey bu

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• iyi gunde kötü günde Beşiktaş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona ve Real Madrid gibi modern taraftarların olduğu takımlarda oynadım ama hayatımda ilk kez ilk yarısı 3-0 biten maçta takımı çagırıp alkışlayan taraftar gördüm.
    Bu durum inanılmazdı, etkilendim.

- Luis Figo

Boşuna gücüne güç katmaya geldik demiyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Taraftar çok büyük bir etken bugünde taraftarımız takıma sahip çıktı ve belki de gruptan çıkmamızı sağlayacak olan bu bir puanı kazandık şimdi bazı arkadaşlar ilk yarı 3 ü görünce hemen liverpol macı akıllarına gelmiştir onlara da güzel bir kapak oldu. Tebrik Beşiktaş'ım

0|0
    0|0
    • 9gün

Kapağın kralı

• 9gün

Buyur kankab

• 9gün

Neyse sen dalmışsan sorun yok sinirleniyorum çünkü bu tür şeylere futbol bilgisi azcık olan bir taraftar desteklemese bile bugün Beşiktaş ı tebrik etmeli

• Beşiktaşım Oleeee

0|0
    0|0
  • la mitroglu 4. golü atsa 8 lik olacaklardı o zaman görürdüm ben o taraftarları falan. geçin bunları. sonuç önemli. 3 3 bitti işte uzatmayın

0|0
    1|3
    • 9gün

Halanın da bıyığı olsa amcan olurdu mk mantığa bak aboubakar golü olsada maç farklı olurdu

• 9gün

cenkin

• 9gün

Taraftar 3,0ken olumsuz tepki verse beraber biter miydi

• Cenk i ayakta alkisladim resmen. Adam bildigin fare sahanin neresinde oldugu belli degil.

0|0
    0|0
  • Bu yüzden seviyoruz ya işte bu takımi. İyi günde kötü günde. Bugunde kötüyü iyiye çevirdik.

0|0
    0|0
  • Izlemedm

0|0
    0|0
  • kesinlkle

0|0
    0|0
  • takımına inancıydı bence

0|0
    0|0
  • bala attı 3 gol