Muhasebe bayt programını bilenler bana yardımcı olabilir mi

bir ısı yalıtım firmasında çalışıyorum4. günüm bir binanın yalıtımı yapılıyor cari kart açtım ödemeler oluyor daire sahipleri kişi başına düşen borçlarını ödüyorlar ama bu cari kart adına fatura olmadığı için borçlu gözükmüyor fatura diğer ay kesilecek iş bitiminde sizce nasıl bir yol izlemeliyim ben başka muhasebe programı bildiğim için bu progamı daha çözemedim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün muhasebe programlarında çalışma prensibi aynıdır. Görsellik farklıdır sadece. Bildiğiniz programda cari karttan faturaya yansıtmayı nasıl yapıyorsanız benzer yol bu programdada uygulanabilecektir. Öncelikle bildiğiniz programın demosunu çekip onla bir pratik yapıp daha sonra bu programda uygulayın.Ayrıca müşterilere ödeme için fatura mı keseceksiniz bu bina adına toptan kesilmiyor mu ?

0|0
    0|0
    • bina adına toptan keseceğiz sadece şuan fatura kesilmediğinden biz binaya boçlu gibi gözüküyoruz

• Fatura kesildiğinde mahsup yapılmış olacağından zaten sıkıntı bitmiş olur. Şu an borçlu görünmeniz normal.

• en iyisi fatura kesilmesini beklemek o zaman benim eski kullandığım programda alacak fişi falan yapılıyordu geçici süreliğine

Erkekler Ne Diyor 3

• gider makbuzu nu fatura tarzı giriş yap borçlandır ödedikçe de borcu mahsup et kapansın gitsin programı bende bilmıyorum ilk defa duydum hatta luca mıcro falan olsa yardımcı olurdum

0|0
    0|0
  • Mehaba minik serçem

Hangi Bayt bu ?

Megabayt mı Kilobayt mı Cigabayta mı..

0|0
    0|0
  • İşi yaptığınız kişilerden bilgilerini al.

Her aldığın ödemeyi fatura istiyorsa fatura / makbuz istiyorsa makbuz olarak belgelendir.

0|0
    0|0
    • ödema yapanlara makbuz kesiyorum zaten bayttada tahsilatta gösteriyorum fakat o apartman borçlu gözükmüyor biz insanlara borçlu gibi gözüküyoruz fatura kesilmediğinden daha

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...