Türk takımlarının oynadığı Avrupa maçlarında neden bazı taraftarlar yabancı ekibi destekliyordur?

Hadi aynı ligte rakip olduğu için desteklemez.
Fakat Avrupa maçlarında rakibi desteklemek doğru mudur?

Fenerin ya da Galatasarayın bir Avrupa maçını Beşiktaş formasıyla statta izlemek isterdim..
Türk takımlarının oynadığı  avrupa maçlarında neden bazı taraftarlar yabancı ekibi destekliyordur  ?
Sizce bunun nedeni nedir?
Neden Avrupa maçlarında rakip desteklenir?

0|0
6|18

Kızlar Ne Diyor 6

• Holiganın taraftarlığından zevk alabilmesi için kendine düşman bulması gerekir. Yaptığı taşkınlıklar, laf dalaşları hep karşıt tarafa bir şey göstermek istediği içindir; bunun verdiğigururdan zevk alır.

karşıt takımların, karşıtlığı bir yana bırakıp hep beraber olmasındada bu gurur yatar. İkisindede amaç bellidir; keyif alma durumu. Diğer takım hakkında olumlu yorum yapan kişinin, daha baştan "galatasaraylıyım ama" "fenerliyim ama" demesindede bu gizli gurur yatar. her halükarda kendinden ve durumundan hoşnut olur.

0|0
    0|0
  • Ben de hiç anlamam. Milli ruh denen bişey var. Takım değil, ülke temsil ediliyor.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum. Milliyetçi olmamama rağmen türk takımlarını ayrım yapmaksızın avrupada desteklerim. Bugünkü maçta harikaydınız mesela.

0|0
    0|0
  • mallık

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum zaten futbolda pek anlamam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 18

• Tek sebep cekememezlik

Bugünkü maçta 3-0 ken 8 olacak ehuehe diye paylaşım yapanların 3-3 ten sonra yaptıkları u dönüşü güzel ders oldu. Milli bilinç yoksa boyle madara olmak yakışır

2|1
    0|1
  • Çünkü bizde futbol bir spor gibi değil, çoğunluk tarafından bir güruha dahil olup onun üzerinden mastürbasyon yapma şeklinde algılanıyor.

İstiyorlar ki geri kalanlar kendi takımlarından daha başarısız olsun da dalga geçsinler.

Dünya'nın her yerinde taraftar belli şeylerle dalga geçer, ama mesela ben Liverpool şampiyon olsa 'Kaç senedir ilk defa şampiyon oldunuz, sevinmeyin' diye sataşacak Manchester United fanı olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben yabancıyı desteklemem ancak kazanınca öyle bir sevincim olmaz ya da kaybedince üzüntüm eskiden olsa belki ama bu o yapıyor bizde yapalım işte onlar yabancı takımın bayrağını açtı falan olayı illa ki etkiliyor hele gs hakkaten fransız takımı gibi davranıyor büyük kısmı

0|0
    0|0
  • Galatasaray UEFA kupasını kazanırken istisnalar hariç bir çok kişi Galatasaray'ı destekledi. Ama son 16 yıldır sizde yok bizde var diye dalga geçilince aralar açıldı bence :D

0|0
    0|0
  • Bence hainlik ya. Türkiyeyi temsil ediyor orda. Fener oynasa galatasaray Beşiktaş dalga geçiyor. Beşiktaş oynasa fener galatasaray dalga geçiyor. Sonuna kadar galatasaraylıyım ama 2008 de fenerin şampiyonlar ligi maçlarında babamla feneri destekledigimizi ben bilirim kafa yapıları yanlış çoğunun

0|0
    0|0
  • Zihniyet yokk kufur ettiklerimin insanlarında

0|0
    0|0
  • Bu yaz Fransada oynanan kupa için ben milli takımımızı değil İzlandayı tuttum. Milli takımı desteklesem ne olacak? Boş yere kendimi gericem sadece.

0|1
    0|0
  • Cekememezlik

0|0
    0|0
  • dünyanın her yerinde böyle bu. bir real madrid taraftarı barcelona yı desteklemez yurtdışında

0|0
    0|0
  • Bu sadece bize özel bir durum değil aslında. Diğer ülkelerde de bu durum geçerli.

0|0
    0|0
  • kan bozuklugundan

0|0
    0|0
  • Daha önce rakip taraftar yaptığı için misilleme maksatlı yapılıyor yoksa kanı bozuk hain filan ne alakası var

0|0
    0|0
  • bu olayı ilk başlatan fener taraftarı sonrada fenerin peşinden giden yalaka bjk neden diye sorarsan kuyruk acı kıskançlık ama suçlu gs oluyo anlamış değiliö

0|1
    1|2
  • eskisi gibi değil artık

0|0
    0|0
  • Kahpelik moda ve buna uyanlar senin söylediklerini yapanlar.

#TürklerDünyayaHükümdarOlacak

0|0
    0|0
  • Bu bütün dünyada böyle yöneticiler sagolsn

0|0
    0|0
  • kardesum avrupada elin gavuruni tutan adam benum gozumde o gavurdan bir farki yoktur

0|0
    0|0
  • Dunya kuruluşundan beri böyle fitne lik

0|0
    0|0
Yükleniyor...