Var mı Beşiktaş'tan büyüğü?

Var mı Beşiktaş'tan büyüğü?Namağlup Beşiktaş bey!

1|1
10|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 27 Yıldır maçlara gidiyorum tribünde izlediğim en acayip maçtı kalbim zor dayandı

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah

1|1
    0|0
  • Sizede Oleeeey Cekicez :)

1|0
    0|5
  • teknik olarak aslan daha büyük

1|1
    2|5
  • Var tabi

0|0
    0|3
  • Var tabiki GS 💖

1|0
    1|3
  • Aslan gibi kükremek varken ne diye Kartal gibi uçma peşinde gidelim ki?

0|0
    0|0
  • Aferin onlara 😄

0|0
    0|0
  • En büyük "takım" :))

0|4
    0|0
  • Beşiktaş Bey ❤

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 3-0 ken 8 olur ehuehe diye paylaşım yapanlar 3-3 olunca kuyruğunu kıstırıp silmeye başladılar

Beşiktaş adamı madam yapar

0|3
    0|0
  • BEŞİKTAŞ BEY DİYECEKSİNİZ !

0|2
    0|0
  • Besiktas ulan! Ağa da, Paşa da Beşiktaş!

0|2
    0|0
  • maçı izledim bu akşam pek iyi değildi beşiktaş ama yeterli bir skor. bak bir Galatasaray lı olarak söyleyim sana forvetinizle bu iş yürümez şampiyonlar liginde

0|1
    0|0
  • Beşiktaşk

0|3
    0|0
  • Helâl olsun gerçek Beşiktaşlılık nedir sahada gösterdiler.

0|2
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • Bey nedir ameka :D

0|0
    1|1
  • 2 tane var önünde. Bu nasıl soru :D

0|0
    2|5
    • 12gün

Askhjdks kim?

• 12gün

Millete düşmanlık eden tiplerden nefret ediyorum ya yanımda olsalar cinnet geçirtir bunlar adama. Zorla katil ederler. Bir klavyeniz var önünüzde holiganlıkta holiganlık Türkü aşağıla kürdü aşağıla kendi takımını bir bok san tüm takımları aşağıla. Oldu yavrum, hangi hayatta yaşıyorsun sen?

• 12gün

Lan mk s. alağı a. ptal a. ptal konuşma nerde Türk'ü aşağıladım lan ben zaten Türkçüyüm ben beynin yoksa yazma mk daha yazılanı anlayamıyor burda laf yapıyor.

• Fenerbahçe var, Galatasaray var. Rütbenizi bileceksiniz gençler.

0|0
    1|4
  • Yahu Galatasaray en kötü sezonunda Benficayi kendi sahasinda yendi Fener birkaç hafta önce Manchasteri yendi bumu başari

0|0
    0|2
  • 2 sene önceye kadar beşiktaşlıyız diye ortaya cıkamayanlar bugün var mı beşiktaştan daha büyüğü diyor ilginç

0|2
    1|4
  • Abartmasak... Bjklileri bu yuzden sevmiyorum bikac seyde hemen dunyanin en iyisi oldugunuzu saniyosunuz... Ama bunu bir yabancinin yaninda dersen 4 yildiz 3 yildiz varken senin neyine buyukluk der..

0|1
    1|6
    • 12gün

Beşiktaş'ın büyüklüğü kupa büyüklüğü değil başka bir büyüklük biz tarihimizle övünüyoruz ama tarihimizdeki kupalarla değil delikanlılığımızla şehit verdiğimiz futbolcularımızla armamızdaki Türk bayrağımızla Baba Hakkı'mızla Süleyman Seba'mızla siyah beyazın asaleti ile övünüyoruz galatsaray ve fenerbahçelilerin anlayamayacağı kara sevdamızla bizim büyüklük için kupaya başarıya ihtiyacımız yok heybetimiz yeter

• 12gün

Ona ben de katılıyorum ben de diyorum zaten asla elin gavurunu Türk takımına karşı tutmam onda problem yok inşallah takımlarımız ulaşır o başarılara.

• 12gün

insallah.

Yükleniyor...