Defalarca sevdiğini söyledi reddetti, reddettikten sonra da bakmaya devam etti

Bir kızla aylarca bakıştık. Onun ağzından arkadaşlarıyla konuşurken beni sevdiğini duydum, arkadaşlarıma da söylüyodu zaten. Sonra ne olduysa benden soğudu sanki, bilmiyoyrum. Anlayınca ona teklif ettim mesaj atarak. Hayır dedi. Ertesi gün bana bakmaya devam etti ben bakmadım. Bu bir kaç gün daha bakmaya devam etti bir ekre daha sordum ''seni hiç sevmedim, başından beri başkasını seviyorum dedi.'' fakat gene bakmaya devam etti. Okulun son günü ise hala bakıyodu ve sanki mutsuzdu. Anlayamadım.

Ayrıca benden soğumaya başladığı zamanlarda bunun kız arkadaşlarından birinin sürekli bakışlarını yakalıyodum benim üstümde ve bu kızla samimiydim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Tam bir dönek

0|0
    0|0
    • niye böyle yapıyor yahu. okul kapandı. onu çok özledim ben ya :( bu hafta taşınacaz kuşadasına. orda da bir kız var, geçen sene flört etmiştim ama teklif etmemiştim. bu hafta onu da görücem. ona karşı nasıl davranmalıyım onu da bilmiyoum. ben bu kızı seviyorum ama bu kız olmassa ona yönelmek istiyorum. pek işe bak ya

• vil diye başlıyor

• kabul ettin mi

Erkekler Ne Diyor 1

• oha aynı şey benimde başıma geldim. kız beni deli gibi seviyodu arkadaşlarıda söyledi gittim teklif ettim başkasını seviyorum dedi. vay anasını bu kezbanların hepsimi böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...