Güntekin Onay Bjk maçı şok sözleri hakkında ne düşüüyorsunuz?

Benfica 6-7 genç oyuncu ile oynadı eğer sakat oyuncuları olmasa 3-3 değil 8-9 gol atardı. Sizcede haklı değil mi sonra devam etti evinde Kiev'i yenemeyen takım deplasmanda yenmesi sizcede çok zor değil mi. Evet siz ne düşünüyorsunuz bu arada 3-3 yapınca tarih yazılmaz berabere bitince kaç savaş tarih yazıldı.

0|0
114

En İyi Kız Görüşü

• Sen niye hesabını iptal edip tekrar geldin yüzsüz? İkinci yarı gayet iyi oynadık 5 dakika daha olsa 5de gelirdi kaçan golleri saymıyorum bile afkurma. O kadar iyiyseniz sizde manu maçını çevirseydiniz. Tamam evinizde yendiniz iyi ki bir. 2009da manuyu bizde yendik bu kadar konuşmadık. Siz olsanız çevirebilir miydiniz bu maçı? Hiç sanmıyorum 😂

0|4
    0|0
    • Adamlar 4 tabne kaleciyle karşı karşıya kaçırdı sen adamların kaçırdıklarını saymadın herhalde. MAnchester 5 gömlek üstün bu takımdan 1 pozisyon bile vermeden 2 gol attık biliyorsun dimi Manchester tanıyormusun Pogba bu takım değeri kadar sadece.

• Dediğim gibi manuyu bizde yendik çokta şeyapma sen. Bu durumda siz olsaydınız emin ol çeviremezdiniz. Kaybol şimdi yüzsüz :)

• Kaybolcak olan sensin bunuda bilmiyorsun dimi sorumdasın. MAnchester kadro değerine bak sonra Benficanın bak sonra uza.

En İyi Erkek Görüşü

• Sen de bir gram utanma duygusu olsa geçtim bu siteye üyelik almayı internetle olan ilişkini keserdin ne utanmaz insansın.

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaş 'ın attığı goller sadece benfica kalesine girmemiş demek ki :) 6,7 genç oyuncu kimmiş kıskandığını bu kadar belli etme çamurun dibi

0|3
    0|0
  • Beşiktaş tarih yazdı ama dünyaya değil kendine yazdı. Çünkü Beşiktaş tarihindeki en büyük başarıya imza attı Avrupa kupalarında. Şampiyonlar liginde ilk defa 7 puan gördü. Ben maç öncesi 8-0 dedim. Sonra 1. yarı bitti 3-1 biter dedim. 3-3 oldu ve çok basit savunma hataları vardı. Gerçekten çok genç oyuncuları vardı. Eliseu, Luisao dışında hepsi 25- diye biliyorum bir de salvio sanırım 27 mi ne.
    Benfica alırdı bir gerçek var ama alamadı ve çokta sevindim açıkçası. Az tokatlamadı Türk takımlarını. İntikam vaktiydi. İntikam alınamasa da en azından yenilmedik.

0|0
    0|2
  • Sen Beşiktaş maçı bitttikten sonra üyeliğini iptal eden fenerlisin dimi tanıdım seni 😀😀

Beşiktaş kabusun olmuş belli sürekli rüyana giriyor demekki

0|1
    0|0
    • Yok sadece rezil etmeleri hoşuma gitmiyor. Manchesteri biz yeneriz siz böyle her takımla berabere kalırsınız.

• %100 mağlubiyet gözüken maçı çevirmesi tarih. Ayrıca 4. Dakikadaki gol ofsayt falan değildi. Burda fake hesaplarınızla ağlamayın

0|1
    0|0
    • Ağlamak mı. Sizin stad açıışında ağlamanız gibi mi.

• 4 yediniz hala hakem diyonuz ya ahah :D

• Sen gruptan çıkamadın len bu lafları söylemeye utanmıyorsun dimi. Geçen yıl kaçıncı oldun o gruptan.

• Len ne onospu bişeysin sen öyle

0|2
    0|0
  • la bir git ya hadi sutunu. ic yat

0|3
    0|0
  • Bu dönüşü başka hiçbir türk takımı yapamaz. Kötü oynadığımız günde bile bir puan çıkarttık bu gece bu kadarı nasipmiş.

0|1
    0|0
  • ben beşiktaşın yenmesini istedim her golüne de Galatasarayım gol atmış gibi sevindim ama güntekin onat haklı beşiktaş iyi değildi bu akşam

0|0
    0|0

• 5 mactir grupta yenilmeyen tek Turk takimi dunyadada az sayida takimdan biri
    +3-0 dan 3-3 sampiyonlar liginde 50 senede 1-2 mac doner

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın sakatlarını da saymak lazım. Caner, Talisca, Rhdolfo. Maçın yarısı olmadan da Tosic sakatlandı. Al sana 4 oyuncu. Ama ne olursa olsun Beşiktaş dün çok kötü idi.

0|0
    0|0
  • Savunmamız kötü

0|0
    0|0
  • Sen hala konuşuyormusun? vallahi böyle yüzsüz bir insanı ilk defa gördüm kusura bakmada.

0|2
    0|0
    • Benficaya bak biz evimizde farka boğmuşuz siz genç oyuncuları yenemiyorsunuz.

• Böylesi yüzsüzlük herkese nasip olmaz bence kendinle gurur duy bildiri almam bile hata bu sorudan

• Evet cvp olmayınca sende haklısın.

• Hımm olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...