Kalça nasıl sıkılaştırılır?

6-7 aydir duzenli squat yapiyorum ama bana yetmiyor. Daha hizli ve gozle gorulebilir bir sonuc almak icin ne yapabilirim?

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

1|0
    0|0
  • bir adım öne at ve diğer dizini yere deymicek şekilde egdir bunu günde 3x10 olarak yap sonra sınav pozisyonu al ama dizlerin yere deysin önce kaldirabildigin kadar kaldır sonra gogusune doğru bacağını yavaşça hissederek çek bunuda 3x10 olarak yap faydasını görürsün

1|0
    0|0
    • 15gün

tesekkur ederim yarin yapacagim dediklerinizi

• 15gün

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu ilk söylediğim hareketi elinize 2adet pet şişe alarakta yapabilirsiniz fzla zorlamayin bisiklet surun çok iyidir

• like = cevap

0|0
    0|0
  • yani yanlış anlamada haftada üç gün düzenli seks yap partnerinle en az bir saat olmak üzere bide öyle bak kendine :)

0|0
    0|0
    • 15gün

seksin bir faydasi olacagini sanmiyorum

• 15gün

ben yaşadığım için söylüyorum sen sanmasanda :)

• Ağırlıklı yaptın mı

0|0
    0|0
  • sadece squat la olmaz tabi. başka yaptığın ne var

0|0
    0|0
    • 15gün

kalca ve bacak sikilastirici tum hareketleri yapiyorum ama düzenli degil sayilari

• 15gün

önce kendine düzenli olacak şekilde bir program yapmalısın bence. beslenmene de dikkat etmelisin. sadece bir yere odaklı çalışman yanlış olabilir. antrenör hizmeti de almanda fayda var. eksik birşeyler olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• valla ben o kadar sabretmedm smdye kadar senin sonuc alman lazmdi duzenli yapmalisn

0|0
    0|0
  • valla 10. gundur yapiorm. ck fark etti

0|0
    0|0
    • 15gün

hangi programi uyguluyorsun

Yükleniyor...