🏁Nağmalup Efendi Beşiktaş Beyefendi Hazretleri Diyecekceksiniz. Anlaştikmı🙈😂😃?

🏁Nağmalup  Efendi Beşiktaş Beyefendi Hazretleri Diyecekceksiniz.Anlaştikmı🙈😂😃? "Ben Demiştim" en sevdiğim cumledir.✋☺ Evet bu karşilaşmayla ilgili düşünceleriniz? Sakin gelin. yorumlariniza vede üslubunuza dikkat ederek..✋😆

Güncellemeler:
13gün Güncelleyelim bakalm🌺🙈🙊🌻🌼

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş bugün tarih yazdı
    Beşiktaş bugün inandı
    Taraftar 3-0 ken arkasını dönmedi devre arası moral verdi
    Beşiktaş bugün bazılarını morartti
    Cenk in golü hafızalardan kazinmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla bende biliyodum. 4de gelebilirdi olmadı yinede aramızda ki benficalılar sevinemedi ya oh olsun 😎

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Anlaşmadıkta neyse tebrikler güzel zevkli bir mücadeleydi şimdi kievi yenerse bjk gruptan çıkıyor herşey kendi elinde bu çok iyi oldu.

1|0
    0|0
  • Halen kendime gelemedim :D
    Bu arada ciddi Beşiktaşlısın. İnancını kaybetmek yok

1|0
    0|0
    • 16gün

Tabikide oyleym. inancimi kaybetmem. sonuna kdr iyi gunde kotu gunde diye sevdik.. cok sevdik be✋✋🙊🏴🏳🏁🏴🏁

• 👍👍👍👍 👏👏👏👏👏 BEŞİKTAŞŞ...

1|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak kara kartali ayakta alkisladim tebrikler gercektem sampiyonlugu kesinlikle hak ettiler

1|0
    0|0
  • Süper oldu gerçekten. Benficadan 2 puan süper bir olay. Kiev maçı da sıkıntılı geçecek. Kapalı savunma oynarsa Kiev. Beşiktaşın zaafı var kolay kolay açamaz Kiev istemedikçe. Aslında en zorlu maç D. Kiev maçı.
    Namağlup kalmasına da sevindim ama bu sefer iyi düşünce olarak sevinmedim.
    Fener maçına saklasın kendisini ;)
    Umarım Başakşehire de yenilmez. Berabere biter de yine namağlup gelir kadıköye. Sonra sizde çıldırırsınız seriyi bozduk diye amma kusura kalmayın. ;)

0|0
    1|0
    • 16gün

Dinomo kievı yenerız gruptan ıkıncı cıkarız yaz. Basaksehır beraberlık kadıkoyde en iyi feneve kartal bineeerrr.. 🏁🏳🏁🏴😜😉✋

• ha ha

1|0
    0|0
  • Ne oldu maç?

1|0
    0|0
  • karşı taraf eşlikkk ettt
    Siyahhhhh

1|0
    0|0
  • Kendi evinde 3 tane yediği için üzülmeyen adamlar yenilmedikleri için berabere kaldıkları için seviniyor. Size ben bjk derim.

0|1
    1|0
  • İyi kurtardınız ama 4 olsa tarihe geçecekti tebrikler 👍

1|0
    0|0
  • helal olsun

1|0
    0|0
  • o son fabri artistlik yaptiya torunlarimi 5 yil kisa gidicem galiba

1|0
    0|0
  • Helal be

1|0
    0|0
  • bjk dedim yine rekor kıracak 8 geliyor dedim iyi çevirdiler maçı

0|0
    1|0
    • 16gün

Biz siz miyiz benfica dan 7 yiyelim?

• 15gün

Benfica dan 7 yemişsiniz Sigma olumucdan 7 yemişsiniz. Biz liverpooldan yemisiz cok mu? Türkiyede en çok farklı mağlubiyetleri alan takımsiniz. Avrupa da istatistiklere bak en çok kaybeden takim ahhaa :D ayrıca avrupa da en iyi Türk takımlarında bizden geridesiniz.

• 15gün

0 puan çekmek kadar utanç tablosu olamaz :D

• yoo...

0|0
    1|0
  • Kızlar futbol konuşmasın yaa

0|0
    0|0
  • uefa kapak resminde cenkin volesi gösterimiş

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/index.html

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama helal olsun orda bizi temsil ediyorlar 👏👏

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bugün o hırsla azimle vodafone arenada destan yazıldı atamaz denilen Cenk ilk golü atıp hücumu başlattı ya bütün renklilere ders olsun bu maç namağlup yolumuza devam ediyoruz 💪🏁

1|0
    0|0
    • 16gün

aynen kartalice... merak etme biz tam gaz ileri giderken arkamizdan kimsenin sesini duymayiz. Sampiyonuz bu sene.🏴🏳🙈😎🏁🏁

• 16gün

hahahah. ucuz kuş degiliz en azinda. kartallar yuksekten ucar. 😉✋ iyigeceler piremses

• 16gün

iyi geceler Kartaliçee 😄😊🏁

• Arkdasimin eski sevgilisi beşiktaşli o yuzden yenilsin istiyorduk ama adamlar dokuz canli cikti masallah😃

1|0
    0|0
  • :) ben futbol takip etmiyorum ama

1|1
    0|0
  • Geçmişler olsun... 😃

1|0
    0|0
  • Fbli olarak Beşiktaşı pek sevmem sjsjsjsjsj 😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...