⚪ ⚫⚽️Beşiktaş maçını izleyen var mı gençler ⚽️⚪ ⚫?

Ben de ses felan kalmadı arkadaşlar :D Bunu buraya bırakıyorum başta renktaşlarım olmak üzere herkese armağan olsun :D

Güncellemeler:
8gün ses ver beşiktaşlı :D

0|1
3|15

Kızlar Ne Diyor 3

• Ses diye bişey kalmadıı sevinçten yere oturup ağladım be hala etkisindeyim bu hırs bu azim bizi gruptan çıkarıcak ve ligde tekrar şampiyon yapıcak işte 🏁🏁

0|1
    0|0
    • 9gün

biz izlerken sandalyeler havada uçuştu son golll herkes bekliyordu ama kimse beklemiyoduuuu garip bir şeyyy sesim kalmadıııı :D

• 9gün

aynen öyle yaaa 😂

• 8gün

kardeş supersin bizim Beşiktasimizin gücü

• ben soru sormuyon dedim diye sordun dimi aferin böyle devam et ablanın izinde

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı değilim ama çevirmişler tebrikler :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beşiktaş bugün inanmanin zaferdeki rolünü gösterdi
    Gücüne güç katmaya geldik lafını 3-0 ken bile desteğini esirgemeyerek gösterdi
    3-0 ken 8 olur ueheheh diyen hazimsızlarin 3-3 ten sonra paylaşımlarını sildirtti
    S. l. de 5 maçta yenilmeyen ilk Turk takimi oldu
    Hakemle kazanıyor diyenlere birkez daha mesaj verdi

Korkunun ecele faydası yok , freni patlamış kamyon gibi geliyoruz

0|0
    0|0
  • Öncelikle şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok Beck sol bekte önünde orda oynayacak Adriano hatta ilerleyen dakikalarda kimin nerde oynadığı belli değil Gökhan bir ara sol açıktı neyse ikinci yarı doğru kadroya doğru futbola dönünce böyle oldu 3 puan alınabilecek bir karşılaşmadan 1 puanda iyidir 0-3 ten. Şimdi son maçta kievi yendinmi çıkıyor Beşiktaş çünkü son maç Benfica Napoli ve ikili averaja bakıyor ikili averajda Beşiktaş Napoliden üstün yani Beşiktaş kievi yenerse çıkmayı garantiliyor bu büyük avantaj.

0|0
    0|0
    • 9gün

aynen gökhan gönül bir ara yardırdı forvete gidiyordu adam ilk yarı kadro bozuktu iknci yarı düzeltti yani şenol hocanın mantığı ilk yarı 0 0 oynarım sonra takımı kendine getirir yenerim ama her maç da tutmaz ki bu hocam be

• Özete baktımda "fark yiyecez" der tırsardı birçok başka takım (hele hele o üç direkli golden sonra) sonra iyi çevirmişler helal olsun ne diyelim

0|0
    0|0
    • 9gün

ilk yarı vasatın da altında oynadık kadro bozuktu ikinci yarı 4 5 olmasa diye düşünüyodum ben de cenk tosunun golüüü takıma ateş verdi resmen

• Evet muhteşemdi

0|1
    0|0
  • 2000 lerin Galatasaray i gibi bjk

0|1
    0|0
  • Sanırım artık büyük takımız. Buna ikna oldum. Galatasaray maçı böyle. Benfica maçı daha iyi. Bu takımın bileğini zor bükerler. İlk yarısında farka gitmiş artık 4 gelmesin diye endişe ile takip ettiğim maçı geri çevirdiler. Helal olsun Şenol Hocaya ve öğrencilerine. Gurur duydum. Artık son maçta napoli veya benficanın birbirini aşağıya indirmesini keyifle izleyeceğim.
    HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜL KARTAL!!

0|0
    0|0
    • 9gün

yürüü beee :D ben aslında yelkenlerii suya indirmiştim ama cenkin golüyle neden olmasın dedim ve oldu da be :D

• apartman sallandı resmen yaa

0|1
    0|0
  • saçma goller yemese rahat alırdı maçı. uzatma az verildi benficalılar yattı yere. 3-5 dk fazla olsa 4 bile yapabilirdi. şamp liginde benficaya karşı 3-0ı real madrid bile kolay kolay çeviremezdi. fbli olarak tebrik ederim gururumuz kabardı

0|0
    0|0
    • 9gün

eyvallah ustaa :D ilk yarııı vasattık ediğin gibi biraz daha olsaydı 4 de atardıkk cenkin golüü galibiyet golüydü aslında ama olmadı ama buna şükür :D

• 9gün

harbi güzel goldü. clde haftanın golü seçilecek büyük bir ihtimal.

• 9gün

aynen güzel goldü ama benfficanın 2. golü de güzeldi lap diye soktu herif

• tebrikler beşiktaş

0|0
    0|0
  • Maça mı gittin? Gitmediysen evde ne BAĞRIYON ! Komşular şikayet eder polise sonra. Süper geri dönüştü. Benfica'dan 2 puan çok iyi.

0|0
    0|1
    • 9gün

Yok ya evde degildim 😄😄 rahat rahat kufur bagirma cagirma olan bir yerdeydim 😄😄

• tesekkurler renkdas

0|0
    0|0
  • koyu fenerliyim ama cenk tosunun golüne şapka çıkartılırdı

0|1
    0|0
  • izleyemedim bir Beşiktasli olarak takip ettim kalbim küt küt atıyordu

0|0
    0|0
  • yanii guzel mactiii tebriklerrr besiktas

0|0
    0|0