Beşiktaş maçı nasıldı sizce?

Beşiktaşim kötü başladı ilk yarıyı 3-0 geride kapattı umudu çoktan kestim hiç 3-3 olacağıini bilmiyordum su an beraberliğe bile sevindim

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Ben 2 yari bastircamizi tahmin ettim. icime dogdu. sampiyonuz busene. 🏴🏳🏁🏴✋☺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yari sonu takıma arkasına dönmeden tribüne çağıran taraftar bas kahramandır
    Sampiyonlar liginde ilk 5 mac sonunda yenilmeyen ilk takim oldu bugün Beşiktaş zafer inananlarindir mesajını verdi avrupaya

Beşiktaş 3-0 mağlup iken makara yapan 8-0 'a gönderme yapıp 3-3 olunca yazıları paylaşımları silenler BÜLENT ERSOY bile sizin kadar dönmedi Bülent ersoy bile daha delikanlı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok Beck sol bekte önünde orda oynayacak Adriano hatta ilerleyen dakikalarda kimin nerde oynadığı belli değil Gökhan bir ara sol açıktı neyse ikinci yarı doğru kadroya doğru futbola dönünce böyle oldu 3 puan alınabilecek bir karşılaşmadan 1 puanda iyidir 0-3 ten. Şimdi son maçta kievi yendinmi çıkıyor Beşiktaş çünkü son maç Benfica Napoli ve ikili averaja bakıyor ikili averajda Beşiktaş Napoliden üstün yani Beşiktaş kievi yenerse çıkmayı garantiliyor bu büyük avantaj.

0|1
    0|0
  • tam kalp krizi gecirilecek mac

0|1
    0|0
Yükleniyor...