Beşiktaş 3-3 Benfica?

İlk yarıda 21 Dakika da 3 gol yiyerek 3-0 geriye düşen temsilcimiz. 80+dan sonra kurduğu inanılmaz baskıyla 3-3 bitirmeyi başardı. İlk yarı başladıktan 10-15 dakika sonra Cenk Tosun rövaşataya kalkar gibi yaparak voleyi vurarak topu ağlarla buluşturmuştu. Ve Beşiktaş kendi tarihinde bir rekora imza attı. İlk defa Şampiyonlar ligi gruplarında 7'den fazla puan almayı başardı ve şu an için çokta iyi bir sonuç olmasa da bu maç için çok iyi bir sonuçtu. Napoli- D. Kiev maçıda 22:45'te başlayacak.(Hatta şimdi başlıyor) O maçta Kiev galibiyeti gelirse veya bir beraberlik, Beşiktaş adına çok iyi bir sonuç olacaktır. Temsilcilerimizden biri olan Beşiktaşa ve yarın için Fenerbahçe, Osmanlı ve Torku Konya'ya başarılar diliyoruz. Torku'nun şansı kalmadı ama bu sezon genel olarak Avrupa da 4 temsilcimizin olması başarılı veya başarısız gerçekten gurur verici. Hele ki en başarılı takımın Osmanlıspor olması da duygulandırıcı bir olay.

Güncellemeler:
9gün 7 Puanı gördü desek daha doğru olur yanlış yazmışım. Düzelteyim.

0|0
1|7

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaş muhteşem bir detay mutluluktan ağlarken bunu yazarken bile elim titrerken tek söyleyebileceğim buu hepsinin hırsına azmine yüreğine sağlıkk 🏁

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk 45 dakikada 3 gol yiyip ikinci yarının 56. Dakikasına kadar geride olduğu halde Beşiktaşımı destekleyen gözyaşları döken ama en önemlisi herşeye rağmen inancını kaybetmeyen susmayan taraftarımıza
    Buna karşılık verip mücadeleyi bırakmayıp 3 gol atan Beşiktaşıma Helal olsun diyorum.
    Ve hazımsizlar bir yana renk ayrımı yapmadan ülke takımı Beşiktaşı destekleyen bizimle üzülüp bizimle sevinen herkese
    Teşekkür ediyorum.

Biz bitti demeden bitmedi , sampiyonlar liginde boyle geri dönüş çok nadirdir

0|0
    0|0
    • 9gün

Yuh be üşengeç geçen denk geldiğim konuda yazdığını Copy, Paste yapmışsın.
      Ahahaha :D Yarıldım şu an ya.

• 9gün

Hazımsız derken? Ben her daim Türk takımlarını destekleyen biriyimdir. Kimseye bir şeyi kanıtlamam. Fazla yorum yapmam KS üzerinden. Belki de ben hesap açıktan 5 ay sonra gelipte yorumlarla benim Xper seviyemi sollayan bir ton kişi vardır. Günde 1.5 saat geçiriyorrsam burada en fazla 5-6 yorum yapıyorumdur. Yani farklı farklı yorum yapmalısın. Kopyalayıp yapıştır yapmak konuyu açana saygısızlıktır.

• 9gün

soruna gelen adam hakaret etmediyse senin hakaret olarak algılama hakkin yok , senin anana bacina mi sovdum de zoruna gitti hayırdır? 3-0 ken 8 olur derken keyfin iyiydi ama 3-3 olunca gerginlestin. Söylediğin ile tavrın çelişiyor. Ayni konu hakkında 20 tane soru açılıyor hepsine benzer cevaplar verilir. Ne yazıp yazmadığınm da beni ilgilendirir zoruna gidiyorsa engeli basarsın soruna yazmam okey?

• Öncelikle şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok Beck sol bekte önünde orda oynayacak Adriano hatta ilerleyen dakikalarda kimin nerde oynadığı belli değil Gökhan bir ara sol açıktı neyse ikinci yarı doğru kadroya doğru futbola dönünce böyle oldu 3 puan alınabilecek bir karşılaşmadan 1 puanda iyidir 0-3 ten. Şimdi son maçta kievi yendinmi çıkıyor Beşiktaş çünkü son maç Benfica Napoli ve ikili averaja bakıyor ikili averajda Beşiktaş Napoliden üstün yani Beşiktaş kievi yenerse çıkmayı garantiliyor bu büyük avantaj. Osmanlı'da inş çıkıcak gruptan.

0|0
    0|0
    • 9gün

Osmanlı garanti sayılır da yine pek güven vermiyor 3 büyükten olmadığı için ne olur ne olmaz diye. Bu arada 2-3 dk kafamda hesapladım da yenerse çıkıyormuş gerçekten. :D
      Ama Kiev kolay takım değil. Hatta Napoliyle diş dişe gireceklerdir deplasmanda olmasına rağmen. Beşiktaş Berabere kalırsa Benfica Napoliyi yenerse Napoli de bu maçta Kievi yenerse çıkamayacak Beşiktaş. Berabere kalırsa zaten Beşiktaş bana göre garanti yener Benfica Napoliyi. Kazanmak tek çare gibi duruyor.

• 9gün

Öyle öyle kazanacaksın çıkacaksın hesap basit.

• Bir benficalı olarak... Ulan birde yalandan yazanlar yok mu :D süper ligte sövenler şimdi bim nem nereli olmuş tebrik ediyor :D

0|0
    0|0
    • 9gün

İngilizce yazaydın keşke. Türkçenden bir şey anlayamadım portekizli kardeş. Portekizce de anlamıyorum kusura bakma.

• 8gün

Bursalı olduğunu yeni gördüm kusura bakma ciddiye aldım seni :D

• 8gün

Bu kadar mı?
      Beynin hücrelerin biraz erken öldü demek ki. ;)

• bir galatasarayli olarak terine sağlık beşiktaş.

1|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ Muhteşem bir detay bugün onlara boyun eğdirmedin ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN

0|1
    0|0
    • 9gün

Beşiktaşlı değilim ben ama gurur duydum açıkçası hatta maçı kapatacaktım sıkılmıştım. Cenk attı ondan 20 dk sonra çok güzel geldiler. Üstüne 4 olsa ne iyi olurmuş.

• soru nerede :D

0|0
    0|0
  • Fbli olarak efsane tarih yazdilar resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...