Büyü ve şahit olanlar;

Büyüye inanırmısınız? Ablamların evliliği büyü yüzünden bitme derecesine geldi dinımızde var fakat başa gelmeyınce insanın pek ınanası gelmıyor. Çok tuhaf inanması güç olaylara şahit oldum.. Malesef bozduramadı ablam. Böyle bir durum yaşayanınız şahit olanınız var mı? Ablam 60 kılodan 48 kıloya düştü sağlığı pek iyiye de gitmıyor ama elimızden bır sey gelmıyor

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bulun bir hoca okutun .. evde kıytı köşeye bakın nuska var mıkapiyı silin domuz yağı sürüyor ib neler wc giderken ters dursun bukadar biliyorum bende .. ve banyoda su giderlerinde kapak varsa kaldir bak alta nuska varmi balkonada bak

1|0
    0|0
    • Evi de değiştirsin kira ise

Erkekler Ne Diyor 7

• allah kolaylık versin...evi değişitirmeyi düşünmedilermi?

1|0
    0|0
    • Düşünmedıler ama değişmez ki. Kişiye yapılmış

• şunun için dedim, yaptıkları büyü evin her hengi bir yerine koymuş olabilir... dolayısıyla o kişi büyülü evde kaldığı müddetçe huzursuz olur.. ama evi terk edip başka bir eve taşındığında büyü o evde kaldığı için.. o nusibetten kurtulmuş oluyor.. bu çevremdede oldu...

• büyü diye bişi vardır doğrudu! ancak ALLAH yapan ve yardım edenlere lanet okumuştur! yani yataak yerleri yoktur!'' ALLAHtan başka care olduna inanıpta böle şeyler yapanların vay haline''bu söz herşeyi aıklıyor galiba

3|1
    0|0
  • kişisel inancımı söliiim Allah adaletin yegane sahibi ve koruyucusudur. Sevdiği kulunu savunmasız bırakmaz diye düşünüyotum ne yani şimdi ben doğruyu yapan biri olcamda Allah beni bir büyüyle başka gçlerin kontrol etmesine izinmi verecek ?

1|0
    0|0
    • Hz. Muhammed'e de büyü yapılmış ve sıkıntiya düşmüş bu büyü yüzünden ama ona yapılan büyünün malzemelerinin bir kuyu içerisinde olduğu ona gösterilmiş ve çıkartılmış.

• saçmalık olarak düşünüyorum eğerki büyü ile garipler iyiler saptırılıp yönetilebiliyorsa o zaman din olgusu gözümde baya bir değişik olur

• Büyü vardır ancak size yapıldıına inanıyosanız bir hocaya danışın derim geç olmadan.

0|0
    0|0
  • Buyu vardir kuranda gecer ama yapana lanet edilmistir cok buyuk gunahtir

0|0
    0|0
  • büyü vardır ama herrşeyi büyü kabul etmek çok yanlıştır

0|0
    0|0
  • gel bizim buraya yardımcı olim tanıdık var :)

0|0
    0|0
    • Hoca tanıdığınız mı var. Gitmediği hoca kalmadı.

• evet var

Kızlar Ne Diyor 6

• bende inanmıyordum taaki büyünün kimin yaptıgına kadar söyleyene kadar, ağzım açık kaldı. Bol bol dua etsin ablan, tek çare dua. kendinize ona inandırıp kaptırmayın, olabilir öyle bişey ama dua edin bol bol.

1|0
    0|0
    • Büyü olduğunu nasıl farkettiniz

• ha zaman içince büyü yaptıranın kendi ayağına dolaştığınıda gördüm. başlarına olmadık işler geldi, yaprak dökümündeki gibi dağıldılar. o yüzden herşeyin ilacı çaresi dua dua dua. Allaha bırakın, ona havale edin. Allah yardımcınız olsun.

• Teşekkür ederim.. Sana da çok geçmiş olsun..

• büyü var.ama uğraşmak iyi değildir.

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsin malesef ugrasan pek cok :( Bakara suresini okusun kendine, ayrica hepimiz yapmaliyiz gunde birer defa Nas Felak Ayetel-kürsi Fatiha ve 3Gulhu okuyun kapinizin onunden bile gecemezler.. Bol bol dua edilsin ve sureler okunsun..

1|0
    0|0
  • Gecen bilegimi burktum kesin nazar var ustumde.

0|0
    0|0
  • Evini iyice araştırın derim. Hiç akla gelmeyecek yerlerde bile, yapılan büyünün malzemeleri saklanmış olabilir.

1|0
    0|0
  • Öncelikle çevremden duydum ve var büyü inanıyorum.Peygamber efendimize bile yapılmış.Çok büyük bir günah Allah'a havale ediyorum o işlerle uğraşanları.Ve geçmiş olsun canım sizede.

1|0
    1|0
Yükleniyor...