Bjk bu grupta bile 3 zor oluyor sizce Bhj çok mu iyi top oynuyor?

Fenerbahçe evinde Manchester'ı ezdi sustunuz Benfica 30 dakika 3 gol ve rezil etti Bjk yi evet ligde çok mu iyimiş çok mu iyi top oynuyormuş. Ben maç sonu 3-0 Benfica alır dedim ama Benfica farka koşar artık ve bu kolay gruptan bile çıkamaz bu eksikleri olmasına rağmen Benfica ezdi siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
3|9

Kızlar Ne Diyor 3

• Çomar Çomar konuşma eksiklerimiz var bazen böyle sonuçlar olabilir

0|2
    0|0
  • Sen futboldan 1 gram anlamıyorsun

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ BEY DİYECEKSİN ona göre☺

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Saklanacak delik aramaya başla :)
    3-0 olunca kına yakanlar Beşiktaş bitti demeden bitmez bunu kafaniza sokun :) Her hafta kaybetsin diye farklı formalar giyip kaybedeceksiniz 3-0 ken arkasını dönmeyen ölesiye desteğe devam eden taraftar kahramandır

Beşiktaş a adama... laylaylay :)

0|0
    0|0
    • 10gün

3-3 le mi koyar len biz MAnchester'a 2 attık ozaman nereye koymuş olduk beraberliğe sevinen takımdır bjk.

• 10gün

@wsedrfgthjuı Beşiktaş tarih yazdı senin gibi erken sevinenlerin de içinde kaldı böyle haydi portekiz formanı çıkar kiev formanı giy sırada onlar var. Beşiktaş Bey diyeceksin :)

• Maç bitmeden konuşmamayı öğrenin ne oldu? Beşiktaş bitti demeden bitmedi şimdi elbiseni ilikleyip sorudan çekil.

0|2
    0|0
  • düşüneceğinin a**mına koyuyum oynamıyorlar işte 8 olur sende rahatlarsın kına yakarsın a*q

0|0
    0|0
    • 10gün

Adını alır yani.

• 10gün

Manchester yenen kimdi.

• 10gün

iyi ki bir kere yendiniz a*q bu sündürme işi fenerlilerde huy a*q 50 sene anlatırsınınz a*q yaa tamam fener takım fener büyük hadi s*ktir git şimdi

• Yav en cokta şuna sinir oluyorum hiç
    Birşey bitmiş değil nasıl havlıyolar

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi kıskanıyorlar tek sorun bu

0|1
    0|1
  • ya bjk ne allah için geçen sene pareiranın hediyesi ile şampiyon oldu seneler sonra

0|1
    0|4
  • sonuç ortada

0|0
    0|0
  • Kardeş biraz düşmanlığınızı bırakında az Türkiye adına top koşturan adamları destekleyin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş şişirme takım hep söylüyorum bizim mal Riko akilli olsaydi bunlari sahalarinda yeniyoduk. Fenerden bu sene bir cacik olmaz dedim ama toparlandılar Fatih Terim gelirse bizde toparlanıriz

0|0
    1|4
Yükleniyor...