VÜCUT GELİŞTİRMEK?

Arkadaşlar merhaba 18 yaşındayım kilom boyuma göre az 178 boyunda 67 kiloyum fakat yağ oranım %18. Hacim olarak büyümek istiyorum. Sizce kilo almalı mıyım vermeli miyim?(Karın kası takıntım yok yalnızca omuz sırt ve kolların gelişmiş olmasını istiyorum)

Güncellemeler:
17gün ? Vücut geliştirme

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Günlük kalori ihtiyacın kadarını alacaksın ancak protein fazla karbonhidrat hakkın daha az olacak. Ağırsağlam diye bir site var günlük yağ protein alımı gibi şeylerini öğreneceğin hesaplayıp formüller veriyor gezin bak. Yağ yakıcı diyet örneği de var. Beslenme konusunu ordan okuyup anlayınca. Spor ada ordan bakarsın.

0|0
    0|0
  • güzel bir spor salonuna git bence protein tozuyla biraz daha kilo alıp kasa çevirebilirsin ama bu tür toz alımları için iyi bir yer bulmalısın araştırmalısın

0|0
    0|0
    • 17gün

ama kilo aldığımda sonuç olarak yine vermicek miyim ki kasa dönüşsün

• 17gün

@AslanKral06 abi zamanını aldım kusura bakma. Ben 96 kiloydum sporsuz sadece diyetle 69 a indim 2 ay bitti spora başlayalı iyice zayıfladım 67yim. Şimdi beniö vücut aşırı şekilsiz orantısız kilo almakta sorun yok istesem 80-90 a çıkarım ama yağdan alırım işte tekrar teşekkür ederim vaktinizi ayırdığınız için

• 17gün

rica ederim kardesim sorun degil ben bilincsiz spor yapilmamasi icin soyluyorum bunlari. yuksek kilolara gerek yok 72 kilo ideal olabilir senin icin. kollarinin irilesmesi icin de gerekli bu. iste yagdan almamak icin sporuna dikkat etmeli ve basit karbonhidraylar degil kompleks karbonhidratlar tuketmelisin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...