Vücut şekillendirme?

Vücut şekillendirme ?

Gençler merhaba 1.65 boyunda 75 kilo civarindayım küçüklüğümden beri spor yapıyorum fakat yine de yağ oranım yüksek ,25 kg yağ var yani. şu anda düzenli besleniyorum sizce şu resimdeki gibi bir vücut için Nasıl çalışılmalı ve ortalama kaç ay ya da kaç yılda böyle bir vücuda sahip olunur şimdiden saolun

0|0
6|14

Erkekler Ne Diyor 14

• yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • kavga etsek beni doversin herhalde maşallah 😂😂

1|0
    0|0
    • 15gün

Tabi reis :))

• 15gün

Özgüven filan değil canım zaten aynı kiloda olsak bile erkeklerin yağ oranı daha düşük olduğundan daha güçlü oluyolar , bilmiyorum ya seviyorum bu baklavaları filan böyle makina gibi duruyor 😂

• 15gün

😂😂

• 8-10 ayda böyle olabilirsin spor alışkanlığını geliştir. Bu kanalı takip edebilirsin;
    https://www.youtube.com/watch?v=yWoqEaR7fo0

1|0
    0|0
  • resimdeki kizda yuzde 10 civarinda sende de yuzde 30 civarinda yag orani var. karbonhidrati sifira yakin kullan. sabahlari ac karna yuksel tempo olmayan yuruyusler yap sporunu da aksatma. kisa vadede ciddi sonuclar alamazsin 1 yilda baya yol katedersin fakat bu vucurlt yillarini alabilir

0|0
    0|0
  • Anam miss gbi balık etli hatun kız biz sizi tasımaya sevmeye kıyamıyoz nie değişcez die uğrasıonuz şöle doğal kalsanıza siz yorulmayın biz sizi nereye isterseniz tasırız bea insan hiç meleğini tasımaktan yorulurmu bıkarmı

0|0
    0|0
    • 15gün

Haha güzel yorum nerelisin :)) kızancık

• 14gün

İzmir bea doğma büyüme buralıyımda memleket karsık selanikte var yörüklükte var bn ortaya karısık bişe oluvermişim iştede yalnız harbiden balık etli hatun gbisi yok bea hem yumuşacık sevimli oluyonuz hem insan kucagına alıp bir sevip sacını okşamak istediğinde heryerine kemik batmıo hem masaj yaparkende çiğnerken falan ne güzel kütlwtionuz varya sizin gbisini bir bulabilsem izmirde aah ah

• Öyle bir vücut için 1 gün atlayarak günde 30-40 dk çalışarak tahminimce 5 ay sonra ulaşırsın

0|0
    0|0
    • 15gün

Tavsiyen için saol umarım 5-6 ay sonra ulaşırım ki ben 1 seneye de razıyım

• 15gün

Eğer sıkılmadan devam edebilirsen ulaşırsın 😉

• olamazsin boşa uğraşma dışardan gözüktüğü gibi kolay degil

0|0
    0|0
  • yağlarını eritmek için yağ yakıcı kullan sporlarda

0|0
    0|0
  • 3 ayda

0|0
    0|0
  • 20 kg vermen gerek önce

0|0
    0|0
  • hiç 75 gibi durmuyon

0|0
    0|0
  • yaklaşık 2 yıl doğru bir sonuç asla söylenemez

0|0
    0|0
  • Motivasyonunu kirmayalim ama o karin kaslarini yapmak cok zor is.

0|0
    0|0
  • fitness salonlarında baslayabilirsin ama normal bir yer olmamali size tam anlamiyla bir fitness egitmesi gerekir. Fakat bunu kendinizde yapabilirsiniz maddiyata dayanir hersey tabiki bu kesin ekipman alabilirsiniz örneğin lastikler gibi bir cok androidde fitness programları var en iyilerini googleye aratip bulabilirsin düzenli olarak 1 ay boyunca calis biraz daha vücut sekil alicak ve bu daha da hoşuna gidicek fakat doğal yöntem sonuç olarak çok bir beklentin olmasin 5-6 ay kadar sabret zaten gerisi gelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fitness ile 2 3 yılda olabilirsin bence

1|0
    0|0
  • Hic guzel degil bence bu vucut

0|0
    0|0
  • Bu vücut hiç güzel değil bence😒Boyuna görede kilon sanki fazla😒

0|0
    0|0