Faturalarımızda parasını ödediğimiz TRT'nin Avrupa kupalarını şifreli platformda sunması mecbur mu?

Çalışanlarının parasını ödediğimiz, teçhizatlarını aldığımız imkanları vergilerimizle sunduğumuz TRT nin avrupa kupası maçlarını şifreli platformda sunması UEFA tarafından mecbur mu?Faturalarımızda parasını ödediğimiz TRT nin Avrupa kupalarini şifreli platformda sunması mecbur mu?

0|0
2|85

Kızlar Ne Diyor 2

• Yetmiyor o kadar para !
    Bu sene yaz olimpiyatlarını bile vermeyeceklerdi

0|0
    0|1
  • Odemeyin sizde

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 85

• Duruma genel olarak bakmak lazım.
    Tüm maçlar bir platformda olsa en azından bu kadar kalitesiz ve ucuz ligin takımlarını gereksiz ödemeler yapmadan izlemek mümkün olurdu.
    Hazırlık maçları D-Smartta, Avrupa maçları Tivibu'da Süper Lig maçları Digiturk'de.
    Bu milletin inek gibi sağılması oldukça yanlış.
    İnsanların sosyal imkanları olmayan yerde yaşamalarına istinaden hemen hemen bir çoğunun önemli bir zevki olan bu maçları da izlenmez hale getirmeleri, tamamen soygunculuktur.
    Ben Türk Telekom'a ait diye biliyorum ama Trt'ye ait bir platforumun 24 saat yandaş yayın yapması için ödeme yaptığımızı sanmıyorum. Zoraki ve mecburi olarak elektrik faturası üzerinden bir finans sağlıyorlar. Üzerine bir platform kurup bundan da ücretle yılda bir kaç maç izleyeceğin imkanı da para ile satıyorlar. Bunu satarken de avea türk telekom ve ttnet'e borçlu olman durumunda satışı da yapmamaktalarmış.
    Deveye sormuşlar neden boynun eğri diye, o da sana ne lan o... çocuğu diye küfretmiş. Bu atasözünü de bu hale getirdiler.

0|0
    0|0
  • "UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçları, Tivibu Spor ve TRT 1 tarafından yayınlanıyor. Anlaşma uyarınca TRT 1 her hafta Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nden birer maç yayınlama hakkına sahip". Yani tamamen yayın ihalesi ile ilgili teknik bir konu. Parayı kim çok verirse o alıyor maçları. TRT' nin yaz aylarının başından soruşturmalar ve iç sıkıntılar geçirmesi , TRT'de bazı problemlere yol açtı. TRT'de parası ve bütçesi kadar maç yayınlıyor. Ben bu konuda Erdoğan ARICA'ya güveniyorum. Bizim paramızı har vurup harman savuracağını sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Şöyle o mevzu. Şifreli platform TRTnin alt kuruluşu olan TİVİBU. UEFA diyor ki; her salı ve perşembe günleri 1 maçtan fazla olmamak kaydıyla o ülkenin takımının maçlarını şifresiz yayınlayacaksın. Aslında TRT güzellik yapıyor gibi düşünün.
    Burada olan, bizim ki gibi maç yayını olan bar işletmelerine oluyor. Dünyanın parasını verip TİVİBU ticari alıyorsun, haftada 2 gün bedavaya yayınlıyor. Madem bedavaya yayınlayacaksın neden satıyorsun?

0|1
    0|0
  • Ben maç izlemiyorum TRT kanalları şifreli yayın veremez bunu şifreli yayın yapan yerel platformlardan da biliyoruz

0|0
    0|0
  • Türk milleti olarak kazıklanmak bizim alamet-i farikamız.

0|0
    0|0
  • Mecburmu değilmi bilemem ama devletin kanalının şifresiz vermesi lazım avrupa maçlarını hadi Türkiye'den geçtik ama avrupa maçlarını ver.

0|0
    0|0
  • Trt salı maçı verir Tivibu çarşamba
    Yayın hakkı meselesi bu saçmalama durduruldu

0|0
    0|0
  • TRT be Tuvibu ayrı firmalar benim bildiğim. Bir maçı şifresiz vermek zorundalar ve TRT veriyor onuda

D-smartta şifreli star şifresiz veriyordu eskiden

Madem şifreli vereceksiniz adam gibi birşey yapın tivibu kimse almıyor alamazda sadece bir maç için.

Kaçak yayın izlemek en iyisi

0|0
    0|0
  • Trt nin verdiği hiç bir maç şifreli olmaz eğer şifreli gösteriyorsa televizyon hd sini aç orda şifresiz olur ya da hd de şifreliyse normal kanalında şifresiz olur eğer şifreliyse git şikayet et maaşı, çektikleri kamera mikrofon hepsinin parasını sen ödüyorsun polise askere senin maaşını biz veriyoruz diyolar medyayada desinler

0|0
    0|1
  • UEFA'yı ilgilendiren konu değil açıkçası.. Yayıncı kuruluşlar belirli paketleri belirli teklifler neticesinde alarak bunu kanalında yayınlar. Telif hakkı elinde olan bir kanal ister ücretsiz ister ücretli şifreli yayın yapar

0|0
    0|0
  • Güzel bir soru biz kazıklanmadan duramayiz biz maalesef :S Yarın aldığımız oksijeni parayla satın alırız biz merak etme :S
    Böyle güzel bir soruyu soran kişinin şifreli olmasına görememeye üzüldüm ama :S )

0|0
    0|0
  • maçı geçtim hangimiz oturupta trt de bir kaç program dışında trt izliyoruz. ve hergün yeni bir kanal çıkarıyor. o kadar reklam alıyo a veya b kanalı bu reklamlardan işini çeviriyor da trt reklamları ucuza mı yayınlıyor? hayır. nereye gidiyo bu paralar. mesaiye bile gelmeyen kendisinin sadece trt çalışanı olduğunu bilip işyerinin nerde olduğunu bile bilmeyen kişilerin maaşını ödüyoruz.

0|0
    0|0
  • etik bir davranış değil trt nin yaptığı ve bu durum alışıla gelmiş bir durum yazın da euro 2016 final maçını ilk yarı şifreli yayınlandı ve trt defalarca aranarakdam bende aradım şikayet ile açıldı final müsabakası yani avrupa ligi ve şampiyonlar ligini de şifreli vermelerine şaşırıyorum vergisinden tut çalışanların iğnesine kadar vergimiz ile alınan kişiler seyircilerini resmen sömürüyor

0|0
    0|0
  • Trt nerelerden almıyor ki en fazlası bu şans oyunlarından her hafta dünyanın milyonu yatırılıyor ama Trt hala doymuyor
    Valla Abi ben hakkımı helal etmiyorum
    şimdi birde telefonlarda radyo ve televizyon gibi uygulama varsa trt bandrolü geldi Trtnin almadığı yer kalmadı ki yakında aldığımız donunda trt payını alırsa şaşmam :D :D
    Devletin kanalı devletini soyuyor azcık diğer özel kanallar gibi olsa güzel olacak

0|0
    0|0
  • Bizden ücreti zaten alıyorlar ve daha kötüsü bir ülkede milli sevinçleri bile şifreleyen TRT halka değil paraya hizmet etmektedir...

0|0
    0|0
  • Orda bir yanlışlık var. İhaleye girip maç yayınını alan tivibu ve bazı maçları trt de yayınlatan da yine aynı kanal

0|0
    0|0
  • trt milletin parasıyla har vurup harman savuruyor Ülkenin yarısı açlık sınırında, TRT halkın parasını saçıyor: Her hafta diziye 1 milyon TL, çizgi filme 450 bin TL

0|0
    0|0
  • Başımızda akp olduğu sürece daha çok kazık yeriz biz

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye normal

0|0
    0|0
  • Etik değil.

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey

0|0
    0|0
  • Değil, Türkiye kapitalizmin başı oldu bu dolandırıcılara para kaptırmayın, internetten kaçak izleyin paranız cebinizde kalsın.

0|0
    0|0
  • Futbolla pek aram yok.
    O yüzden bunu dile getiremem.
    Ama şunu derim; adam gibi haber ve belgesel yapsın...

0|0
    0|0
  • sanmam.

0|0
    0|0
  • O kadar haksızlık varken bu gözükmüyor

0|0
    0|0
  • Bir ara kaldirlmisti ğer mi geldi

0|0
    0|0
  • kardeşim maç yayınlamasın reklamı kessin yeter madem para veriyorsak niye salak gibi reklam izleyelim!!!

0|0
    0|0
  • Anlasmalar geregi sifreli vermek zorunda ancak zaten sifreyi veriyorlar yani aliciniz cozuyor o nedenle herkes izliyor...

0|0
    0|0
  • Maçları tv bu aldı. Trt ile anlaşmış birkaç maçı trt yayınlıyor..

0|0
    0|0
  • burası türkiye. unutmamak lazım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55
Yükleniyor...