Kızlar erkek arkdaşınızın bacak tüylerini düzenli bir biçimde aldığını görseniz ne yepki verirsiniz ?

Kızlar erkek arkdaşınız bacak tüylerini düzenli bir şekilde alıyor olsa ama sakın yanlış anlamayın normal erkek yani sadece tüyü falan sevmiyor böyle temiz olmayı seviyor gibi düşünün. ve sşzde farkedeceksiniz tabiki ne tepki veririsiniz ne derdiniz ya da hiç konusu bile geçmezdi bananemi diyorsunuz? karışırmıydınız diyeceğim ama nacizane fikrim kimsenin kimseye karışmaması gerektiği yönünde sizin fikirnizi merak ettim ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• kendini o şekil rahat hissediyorsa neden olmasın

0|1
    0|0
    • ewt ben öyle hisediyorum ve gözüme batıyor ne bileyim daha güzel görünmesini istiyorum.. saol bu arada :)

• rica ederim :)

• Karışmazım. Alsın. Daha iyi.

0|0
    0|0
  • o kendi tercihi sewmiosa alsın tabi ama erkeğe yakışan bacak tüyleriyse almasınada gerek yok derim bnce

0|0
    0|0
    • ya sana gerek olmaybilir ama mesela erkek arkdaşın öyle seviyorsa ben çok temiz olmasını seviyorum mesela sorun yaratırmıydın

• hayr tabikide yaratmazdım ben

• sporcu arkadaşlarım alıyor. yadırganacak bir yanı yok

0|0
    0|0
    • saol.. ama işte sporcu falan olmayınca normal insan olunca aa sen kız gibi bacak alıyorsun muamelesi yapılabiliyor korktum bir an ama kimse öyle yaklaşmadı :)

• kimseyi sallamicaksın :)

• lazer yaptırsın?

0|0
    0|0
    • okadar para nerde olsa belki :)

• düşnüyorum zaten ama bakalım parası biraz şey saol :) lazer daha pürüzsüz oluyor diyorlar ama dimi

• mis gibi tertemiz olursun . tabi spor da yap kasların falan belli olsun öyle daha hoş görünür:)

• Ne karışması hatta hoşuma gider :D

0|1
    0|0
    • saol :) ne bileyim bazı kızlar erkek adam tüyünümü alır falan diyorya tedirgin oldum bir an

• yok ya bakma sen onlara ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• İstenmeyen Tuyler her yerdeler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...