Kedi besliyorum 3-4 yıldır ama sanırsam kedi allerjim var

ne zaman elime alıp öpsem koklayıp tüylerini ciğerlerime çeksem

gözlerim yaşarıyor kaşınıyor zor geçiyor

burun salya sümük oluyor

hayvan yastığıma yatıyor bende o yastığa yatınca geberik :(

tabi başka nedenlerden de olabilir allerjim odamı nasıl sterilize edebilirim neler yapabilirim sizce sabah sümkürerek kalmak istemiyorum

Güncellemeler:

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Tüy toplama şeylerinden al, her gece yatmadan önce yastığında ve yatağındaki tüyleri topla, çok kolay oluyor, sonra odanı havalandır uyumadan önce. Ve uyurken kediyi başka odaya kapat, gece yanına gelmesin diye. Ayrıca hava sıcak, kediyi arada suyla sil serinlet hayvanı, bu sayede tüyler de gidiyor zaten, tamam? :) :D

0|0
    0|0
    • o aletten varda kullanmıyoruz işte :D

aynı yatakta yatamıyorum sıkıştırıyor beni yerimi daraltıyor :D dışarda bırakıyorum almıyorum içeri

çok fazla haşır neşir olmazsam bişey olmaz sanırsam

Kızlar Ne Diyor 8

• benim 9 kedim var :'). öncelıkle kurtul kedılerden uzucu ama olması gerek.. senın acından... herseyını yka carsaf yastık kılıfı falan.. sonra ütüle. ama iyice yıkandıgından emın ol, bız hep oyle bakarız

0|0
    0|0
  • titiz birisi oldugum için evde hayvan sevmem uzaktan sevmeyi tercih edenlerdenim...

0|0
    1|0
  • benim de var alerjim. ilaç kullanırsan hafifler. kediyi bırakma bu yüzden yazık. ağır küfür ederim bırakırsan ağır beddua ederim.

0|0
    0|0
  • Aynı durum bende de var, ama bırakamam da kedimi. Alerjik rinit için ilaç kullanıyorum, çok rahatım.

Sadece kedi için değil; polenler, toz gibi uçuşangillere de alerjşm var kaplişim. Ota çöpe hapşurup salya sümük ağlıyorum.

0|0
    0|0
  • sal gitsin kedi ..dışarda çevresi olur :D

0|0
    0|0
  • kedi beslemeyeceksin bu kadar basit :)

0|0
    0|0
  • benimde alerjim var ,zor tedavi oldum o gün bu gündür kedilere dokanmıyom

0|0
    0|0
  • sağlık herşeyden önemli kedini başka birine ver

astım hastası olursan görürsün sonra

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ben evde kedi besliyordum ama zamanla sokağa alıştırıp saldım. hastalıktan değil. diğer kedileri gördükçe dışarı çıkmak için yalvarıyordu resmen.. kediyi alıp öpüp yatağımda beraber yatmam hiçbir zaman. kediyi seviyorum ama kucağıma fazla alamıyorum. nefes almakta zorlanıyorum. kedilerin genel özelliği bu. onu öpüp koklaman çok yanlış. sen hastalığa davetiye çıkarıyorsun. kedi kendini yalayarak temizler. sen her nekadar yıkasanda bu kedi kakasını yaptıktan bir müddet sonra temizliğini yapar dili ile. ve bu dilini tüylerinede sürerek temizler. dikkat et..

0|0
    0|0
  • Kediyi traş edebilirsin, gerçi görüntü çok hoş olmuyor ama :D

link

0|0
    0|0
  • ver kasaba

0|0
    0|0
  • tüylerini ciğerlerine ne çekiyon onası bir fantezi ak:D

0|0
    0|0
  • Adı Garfield olmalı bunun :D Kediyi alıp öpsen koklasan tüylerini ciğerlerine çeksen he ? niye öyle bir psikopatlık yapıyosun :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...