Felipe Melo mu Gökhan İnler mi hangisini tercih edersiniz?

Galatasaray ön libero mevkisi için bu iki isimde duruyor benim tahminim Fatih hoca Melo yu daha çok istiyor ama yabancı sınırlaması nedeniyle ağırlık Gökhan transferinden yana ama bence alınıcak bu isim Melo olacak siz hangi ismi tercih edersiniz?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı kontejanından dolayı gökhan inler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dün Melo olmicak dendi.. Bugün Galatasaray'dan iyi bir teklif aldım diyo : / Bi sonuçlansa da kurtulsak..

Gökhan İnler de çok çok iyi ..Dediğin gibi yabancı kon. sıkıntısından dolayı Gökhan İnler dedim ..

0|2
    1|1
  • ________felipe melo________

benim tercihim defansif yönü de var melonun

0|1
    0|0
  • Melo'dur adamın dibi ya Fatih hoca inş. Melo'yu harcamaz..

1|0
    0|0
    • bende senin gibi düşünüyorum umarım melo kalır

• yabancı sınırını hatırlatmak isterim

• Oynayışı iyi bnce her halukarda alınmalı Fatih hoca'nın fazla hata yaptığın görmedm bu hususta hayrlısı..

• Gökhan İnler.

0|1
    0|0
  • melo olsun melo.

0|1
    1|0
  • gökhan inler neden dediğimi bilmiyorum öylesine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• gökhan inler meloya göre daha iyi bir oyuncu bence . tabi napoli öyle bir oyuncuyu bırakacağını sanmıyorum iyi bir bonservis ister , şu anda meloyu kiralamak gökhan inleri bonservissiz almaktan daha iyi

0|1
    0|0
  • Gökhan inler kat kat iyi

0|1
    0|0
  • Defansif anlamda yani pesdeki tabirle dmf oynicak oyuncu melo :) İnler selcuk gibi biraz cmf tarzı :)))

0|0
    0|0
  • Melodaki ruhu inlerde bulamayabiliriz ooooo melo melo oooo melo melo oooo melo melooo :)

1|1
    0|0
  • inler her açıdan daha iyi hemde yerli

0|0
    0|0
  • Federasyon'un başında bir tüpçü varken nasıl yabancı futbolcu satın alınacak hala anlamıyorum bu nedenle günün koşullarında Gökhan İnler'i alırdım,ama sınırsız yabancı hakkım olsa Gökhan'dan önce Melo'yu tercih edebilirdim sonuçta 2 yıldır takımda

0|0
    0|0
  • Artık yabancı sınırlaması kulüplerin transfer yaparken düşünmesi gereken en önemli şey olacak o yüzden bence G.Saray Türk olduğu için Gökhan İnler'i almalı ama onun için de kulübü baya bir bonservis istemiş haberlerden duyduğuma göre 12 falan istemişler.

0|0
    0|0
  • Gokhan Inler veya Nuri gelmeli olmadi Xabi Alonso ıçın şartlar sonuna kadar zorlanmalı o olmadı Salihoviç alınmalı çok etkılı şutları var ve frıkıklerı penaltı gıbı kullanıyor

0|0
    0|0
  • valla ben kimi alacaklar bilemem ama , gökhan ı daha çok isterim. melonun istikrarı yok ... melo tam sözleşme zamanına yakın , gerçek melo oluyor. onun dışında kendi gibi oynamıyor , sevmiyorum bu huyunu.

0|0
    0|0
  • gökhan inler teknik kapasite yönünden ağır basıyor :) melo ise taraftarı ateşleme ruhu ile ağır basıyor

0|0
    0|0
  • takıma ısınmasına göre değişir gökhan gelirse ne kadar sürede ısınıcak yeni şehre yenı takıma yenı takım arkadaslarına oda var melo alısmıs ama yabancı sınırlaması var gökhan gelsn

0|0
    0|0
  • bazı maçları kazanmak için ruh olması lazım bu da melo da var. Duy Fatih! Kaptırma adamı

0|1
    0|0
  • Gökhan inler tabiki ama melo da çok yetenekli başarılı bir oyuncu

0|0
    0|0
  • busquetsi alalım

0|0
    0|0
  • melo iyi oyuncu ama yabanci siniri var gokhan inler gelmeli

0|0
    0|0
  • iyide gokhan Turk degil ki yabanci :D

0|0
    0|0
  • Gokhan tabiki, bide yabanci kontenjan dolmaz :)

0|0
    0|0
  • tabi ki de gökhan inler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...