Kızlar mı? Erkekler mi?

Günümüz aşklarının ya da evliliklerinin kısa sürmesinin başlıca nedenleri ne?

Mesela çok seviyorsun evleniyorsun ama o büyü bozuluyor. ( Sakin evlilik aşkı öldürür diye saçma bir açıklama yapmayın )

Yada çok çok seviyorsun aşkından ölüyor sevgili oluyorsun ama 1-2 sene sonra yok oluyor.

Bunların ne nedir?

Güncellemeler:
Birbirlerini çok sevmiş sevgililer ayrılıyor. Ama bir türlü ayrı yollar çizemiyorlar. Süreklide kavga ediyorlar. Bunun sebebi nedir? Kimisi diyor ki kızın kararsızlığı kimisi diyor erkeklerin kıskançlığı ama ayrı olsalar kavgaları hiç bitmeyen var

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Aç gözlülük ; bekar veya evli kadınların , parmağında yüzük olan adamların , içine düşücekmiş gibi bakmaları ..

Evli adamın işine gelip , bu fırsatı değerlendirmeleri ..

Aşırı kıskançlıklar ..

Diğer aile bireylerinden kaynaklanan , sorunlar ve tartışmalar ..

Erkeğin kadını , emir kipli cümleler kullanıyor olması ..

Kadınların fazla konuşuyor ve olayları fazla büyütüyor olması ..

Hazır olmadıklar halde erken çocuk sahibi olmak , çocuğa bakmak sabır işidir. Bu sabrı sahip olmayan insanların agresif olmaları ve bunlardan doğan tartışmalar ..

Falan filan ..

0|0
    0|0
    • kadınlar biraz daha aç gözlü sanki günümüzde. sence?

• Olanları kabul edemeyişlerinden kaynaklanıyor..

• kim kabul edemiyor

Kızlar Ne Diyor 5

• günümüz evliliklerinin kısa sürmesinin nedeni kadınların maddi özgürlükleri en başta geliyor bence para insana güven veriyor en ufak bir tartışmada senimi çekicem deyip alıp başını gidiyor kadın ne de olsa kendi kendine yetecek parasını kazanıyor.

birde ben şöyle düşünüyorum artık eskisi gibi insanlarda namus 2 bacak arasındadır edebiyatı bitti gibi kızlık kadınlık kalmadı yani işte bu önemsenmediği için evlenelim bakalım olursa olur olmazsa anlaşamadık der vedalaşırız var.

saygı çok önemli bir aşkta evlilikte dostlukta herşey de o eski insanlar gibi saygı yok kimsede...

0|1
    0|0
  • güzel bir soru sormuşsunuz. bu konu beni evlilikten soğutuyo diyebilirim. bence günümüz gençleri biraz dik başlı büyüyo bende dahil. aileme bakınca birçok şey görmezden geliniyor ama bizde öyle değil her konuda bir hata görüyoruz..

zaten 2-3 sene çıkıyoruz geziyoruz tozuyoruz herşeyi yaşıyoruz evlenince yapacak ne kalıyor...

hiçbirşey..

o zaman çeklmz oluyor işte.

0|0
    0|0
  • ben bunu kadının çalışmasına ve egosuna bağlıyorum. kadın çalışıyo diye zamanla erkeği ezmeye başlıyor. tamam bende çalışıyorum ama evde erkeğin sözünün geçmesini isterim. en çok bu konu yaralıyor bence.

0|0
    0|0
    • her ne kadar öyle desende emin ol öyle yapamazsın. ilk başlarda yaparsın da. sonra eehhh yetti be dersin. dediğin şey doğru kadın maddi olarak güçlenirse ilk bu gücünü erkekte kullanıyor

• ayrılıktan sonra bitmeyen kavgaların veya çizilemeyen ayrı yolların sebebi ne?

• ayrılık olduktan sonra ne diye kavga edeyim. bitmiştir artık

• aşkın büyüsü, görünenle görünmek isteneni ayırt etmeye mani oluyor.

0|0
    0|0
    • ayrılıktan sonra bitmeyen kavgaların veya çizilemeyen ayrı yolların sebebi ne?

• hiç yaşamadım.buna müsade etmedim.bir şey bitmişse bitmiştir bende.arkama bakarak yol almayı sevmiyorum.

• saygının bittigi yerde dierrleride bitio işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cahillik evliliğin tam anlamını bilmeden evlendikleri için oluyor çoğunlukla...

0|0
    0|0
    • insan sevdiği aşık olduğu aylarca yıllarca flört ettiği insanla evlenmesi cahillik midir? ama böyle evliliklerde bitiyor

• braz önce b arkadaşa öenek verdim aşk sevgi tek başına asla yetmiyor. Diğerleir olmadan sevgi saygı anlaşma vs vs aşk sevgi braber olmakta asl abaşarılı değil diğe rbileşenler eksik ama sevgi bir yerde derinde devam ediyor sebebi bu olsa gerek

• Baslica nedeni nedir biliyor musun?

Ask ve sevginin hakikatine erisememek.

0|0
    0|0
    • neden 3-4 sene onunla çıkıyorsun o zaman. neden özlüyorsun. neden yokluğu canını yakıyorda. gün gelip aynı evde olunca hiç bir anlamı kalmıyor.

• Cikanlarin o sure zarfinda ne yaptiklarini onlara sormak lazim. Evlilige bir.sey birakmadan her seyi yasarsalar, pek ala evlilikte yasanacak bir.sey kalmaz.

• İilişkiler neden devam etmiyor.Maddi sebepler, taraflardan birinin diğerini domine etmeye çalışması istemli ya da istemsiz. Gene taraflardan birinin kendi düzenini yaratamaması da sıkıntı yaratır. Önce hayatın olmalı ki hayatları birleştirebilesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...