Sorum erkeklere ama tecrübesi olan kızlarda cevaplayabilirr :):)

Bi sevgilim var çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum. O da beni seviyo eminim ama kızlar biraz fazla soru sorar fazla sıkar erkekleri. Erkeklerde kaçar :D Evettt beyler sevgiliniz size nasıl yaklaşırsa sıkılırsınız. Nasıl davranmamız gerekir. Ne yaparsak soğursunuz sıkılırsnz ? :D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu soruda garip.. anlamadıgım Neden Hiç kimse kendi gibi olmuyor olamıyor ılıskılerınde?

Yada neden ilişkide İnsanlar Başladıkları gibi kalamıyor..

0|0
    0|0
  • sorunun cevabı o kadar kapsamlıki ama şöyle diyim adamına göre değişir

0|0
    0|0
    • Adamına göre değişir ama erkeklerin genel olarak sıkldğı bişey vardır mutlaka.. Mesela biz kızlar ilgisizlikten nefret ederiz. Onun gibi bişey.

• çok üstümüze gelmeyin herşeyi tartışma konusu yapmayın kafi sus denildiğinde susun gerisi falan fistan :D

0|0
    0|0
    • Hm peki :D mesela ben sevglmle yaklaşık 1 haftadır görüşmüyorum. O çalışıyo çünkü. Bugün buluscaktık yine olmadı. Şimdi ben ona soruym mu ne zman buluscaz diye. yoksa o mu desin buluşalım diye. :D

• aynen haklısın :D ya sana özelden bir soru sorablrmymm ?

• tabi buyur :D

• ben sıkılmam şayet sevgilimin davranışlarından tabi bana olan davranışlarından ilgisinden sıkılmam hoşuma gider ilgilenmesi

0|0
    0|0
  • korktuğum sorulara gelirse çekinirim. çok konuşabilir çübkü fazla konuşmam. çok konuşna bir erkekse kız az konuşmalı . çok kouşan erkek az konuşan kızı sever:) tersi de mümkün.

0|0
    0|0
  • çok seviyorsam sıkılmam konuşmasını isterim aksine. ama flört aşamasındaysam boş konuşmasın düzgünce kendini tanıtsın zaten ilerde çok sevince boş konuşacak saçmalayacak çok zaman olacak ;)

0|0
    0|0
  • bana inanmazsa sıkılırım sureklı konusmak ısterım ama sevıyosam ama konu yoksa o zaman konusmuycaksın özluyceksın sonra özledım dıye konuscaksın konu acılıcak zor değil

0|0
    1|0
  • Asla sıkılmam.ne isterse soraabilir

0|0
    0|0
  • çok yaklaşma tehlikeli madde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...