Üç harfliler musallat olursa ne kadar zarar verir ? Lütfen bir bakın ya.

Erkek arkadaşımın başına öyle olaylar geldi ki 2 günde anlatması çok uzun ama bütün açıklamaları üç harflilere uyuyor.Olayların ezandan önce olması,onun düşündüklerini söylemeleri vs. Ama çok iyi hissediyorum ben iyiyim diyor.Söyledim ona da ne kadar iyi hissedersen o kadar kötü hani ele geçirmeye çalışıyorlar falan diye.Bi türlü inanmıyor.Onun kalbinden bir de diz kapağından rahatsızlığı vardı onlar geçmiş birden.Bi de erkek arkadaşıma benim adımı söyleyip ayrıl demişler.Hani adım geçti falan diye bende korkmaya başladım arkadaşlar falan da sende dikkat et diyor.Bana da olur mu bunlar ? Hani çocukta da bir ele geçirme durumu falan olursa zarar verebilirler mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ablacım insan beyni çok ilginç bir alettir ateşin 3 derece yükselidiğind ebile sana olmayanı gsterr duyulmayanı duydurr dalga geçer bünyenle. Cinleri perileri bilmem neleri inkar etmiyorum inanmada demiyorum ama öncelikle fiziksel ve psikolojik sağlık faktörünü bir göz önünd ebulundurun sonra hacıya başvurun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ona zarar verebilirler ama sana bulaşmazlar oda bişey yapmıştırki bulaşmışlardır yoksa onlar kolay kolay insanların yaşadığı yerlerde dolaşmazlar kolay kolay insanlara bulaşmazlar ama neler olduki sen 3 harflilere bağladın olayı belki sana öyle geliyordur

1|0
    0|0
    • kulağına böyle arapça sesler geliyomuş.görevin var falan demişler.akşam bizzat telefonla konuşuyoduk elektrikler kesildi diyor.yığıldım kaldım bişeyler gördüm diyor.sonra ezan okundu duydum ezanı da ya elektrikler geldi falan diyor

• enteresan şeyler ama halüsinasyon da olabilir tabi bide arapça olarak duyduğu şeyler nedir hatırladığı var mıaraştıralım

• bak şimdi arkadaşım 3 harflilerin hem iyisi hemde kötü olanları vardır sen onları anmadığın sürece sana sataşmazlar Allah a duanı et ve onun yüceliğine korumasına güvenerek rahat hareket edebilirsin takılma böyle şeylere arkadaşınada pek inanma seni yiyor olabilir ya da kafasında psikolojik sorunları felan vardır ama sen sürekli böyle düşünüp koskarsan daha çok musallat olurlar. unutma korkularını ancak üstüne giderek yenebilirsin.

1|0
    0|0
  • üstelikte öyle hacıya hocaya gitmeyin cahillik etmeyin ne hacısı amk imanı güçlü olan insana 3 harflimi gelirmiş Allah istemedikten sonra hiç bişey olamaz ve sen Allah ın yanında olursan oda senin yanında olur.

1|0
    0|0
  • sanmıyorum. bildiğim kadarıyla onları çağırmadıkça zararı olmuyormuş. ben her gece yatmadan önce dua okurum.

0|0
    0|0
  • bende ugrasıyorum onlardanda bana musallat olmaya güçleri yetmiyo galiba ya da psikolojik sorunlarım var die kıyamıolar bana D:

0|0
    0|0
  • yoktur öyle bir şey benim evimde yattığım yerde kadın öldü be

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasın seni kekliyo veya sen bizi kekliyon.Boşver çok düşünme bu konuları sanada musallat olurlar bak adınıda biliyolar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yatış pozisyonunu değiştirerek,akşam fazla ağır yemek yemeyerek,akşam yemeğinden sonra hemen uyumayarak ve sırtüstü yatmayarak ki bu ( kan basıncını kötü etkiler)..Aslına bakarsan genelde fizyolojik bir de ergenliğe yeni giren kız ve erkeklerdeki hormon artışı ve enerji fazlalığı :)

bu. link bunu okumanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Gerçekten onları görebiliyor muymuş.Bunu bir dergide okumuştum.Bulaşanlar dişiydi demi istersen ekle sohbet edelim.Biraz bilgim var

0|0
    0|0
  • İste bunlar hep cin.

Erkek arkadasini da al bir psikiyatra git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...