6+0+4 kuralı Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Tamamen saçma bence hangi mantıkla bu kararı aldılar şaşırdım Yabancı sınırını yasakla daha mantıklı en azından savunduğun konuyu anlarız

Bu arada gs lı futbolcular AB şikayette bulunmuşlar diğer avrupa ülkerindeki gibi AB üyesi futbolcuların yabancı kontejanına girmemesi hakkında

1|0
8|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Saçma sapan bişi ama ne gerek vardı ..

Türk Futbolunun Katili işte Tüpçü : / Bi daha Allah Belasını versin..

0|2
    0|1
  • Saçma sapan bişi ama ne gerek vardı ..

Türk Futbolunun Katili işte Tüpçü : / Bi daha Allah Belasını versin.

0|0
    0|0
  • Yatarak para kazananda olacak yabancilardan ilk 11 de olmayip

0|0
    0|0
  • haklıyız yea.

0|0
    0|0
  • Yeli Malı Türkün Malı Herkes Onu Kullanmalı

0|0
    0|0
  • Adam senin amacın ne kuralın ne.

0|0
    0|0
  • ben bilmem beyime sor :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• dün de yazmıştım

her hafta 4 yabancı yatarak para kazanacak

18 kulüpte her hafta 60-70 futbolcu eder bu

yazık

0|0
    0|0
    • en azından bari 6 ilk onbir 2 yedek olaydı en azından yani.

• :DDD demekki böyle istiyorlar abi şikayet etmediklerine göre .D

• Türk futbolu yabancı sınırı koyarak gelişmez bunu bilir bunu söylerim. Yabancı konusunu fazla kurcalıyorlar.

• Artık yapacak birşey yok ligde Ebouenin yerine Hamiti oynatacağız Carlinhosun yerine hakan baltayı oynatacağız ama en kötüsü 8 milyon euro verdiğimiz Amrabat tribünde oturacak

0|0
    0|1
  • serbest kalsın

0|0
    0|0
  • sanki bütün türk futbolcular bir selçuk inan da biz mi oynatmıyoruz ? türk futbolunu geliştirecez , adıyla baltalıyorlar resmen. fransa ve almanya milli takımlarında bile doğru düzgün fransızla alman yok ... onlar düşünmüyor bizimkiler saçma saçma şeyler yapıyor.

0|0
    0|0
  • 4 tane yabancıyı dışıarda otuturmak için para vercez yani , dediğin gibiyse güzel bir başvuru olmuş :ÇD

0|0
    0|0
    • haberlerde gördüm inş doğrusur değilsede yapılması gerekiyor

• Yanlış bir sistem 4 oyuncuyu trübünde tutmak büük bir lüks.. sistem her yıl yabancı sayısını bir bir düşüren bir sitem olmalıydı böyllikle zarar etmeden sayı azalır en sonunda 6 olabilirdi tercihe göre..

0|0
    0|0
  • türk futboluna tarih boyunca yapılabilecek en büyük cianayet, bundan daha büyüğünü isteselerde yapamazlar

0|0
    0|0
  • saçmalıktan başka birşey değil

0|0
    0|0
  • Bu yüzden işte futbolcularımız yeterince değer görmüyor yoksa bizdede öyle yetenekli futbolular var boş değil bunlar . Türk takımları bu sistem yüzünden kadrolarını türk oyuncularla donatıyorlar birde üstüne hiç haketmedikleri paralar verip şımartıyorlar

0|0
    0|0
  • Çok tuhaf diyorum abi böyle olucaksa o zaman 10 yabancı alabilirsiniz demeyin bari kısa yoldan 6 tane alın diyin bence 6 artı 3 olmalıydı ve 9 yabancı alabilmeliydi kulüpler benim fikrim budur, ben kesinlikle tribünde yabancı oyuncunun durmasına karşıyım.

0|0
    0|0
    • o futbolcuların hepsi hazır para alıyorlar trübünde otursa bile parasını alacak tamamen israf bence

• onu diyorum yaa yabancı oyuncu almak da kolay iş değil ayrıca Avrupa'da başarı için yaancı oyunculara ihtiyaç var İspanya'da ya da üst düzey diğer liglerde yabancı sınırlaması var mı hayır yok ama adamların alt yapıları da milli takımları da gayet süper başarılı yani alt yapının Türk futbolunun gelişmesi için yabancı sınırlaması koymak bence doğru bir fikir değil buradaki altın cümle bu yani '' Türk futbolunun alt yapısının ve kendisinin gelişmesi için çözüm yabancı sınırı getirmek değildir''.

• aynen en azından yedek olmalıydı

• Çok gereksiz..

0|0
    0|0
  • ulan koca kafalı tüpcü türk futbolunun icine ediyorsun.

defol git artık su feneresyon dan ...

0|0
    0|0
  • Biz AB üyesi değiliz bu çok saçma olur..Galatasaray'da transfer çalışmalarını buna göre yapmalıydı.Yapmadı.Ortada amatörce yapılmış tranfer çalışmalırı olmasa Galatasaray şuanda bunlar ile uğraşmazdı.(Fenerbahçe gibi)

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe yandı o zaman :D

0|0
    0|0
  • iyicene saçmaladilar...

0|0
    0|0
  • onlar ab statüsünde olabilirler ama biz ab üyesi değiliz:))

0|0
    0|0
  • sıfır yabancı en güzeli

0|0
    0|0
  • Sanıyorum ilk defa GS'yi destekliyorsun evet mi ? :)

0|0
    0|0
  • Bendeki yabancı kontenjanı sınırsız. :/

0|0
    0|0
  • 6-0-4 ne oluyor?

6 yabanci sahada, 0 yedek, 4 tribündemi?

0|0
    0|0
    • aynen öyle

• olur istersen 6 yabancıyı yedekte tut ama o maç için kullanacağın 6 yabancı hakkın var

• Cok sacma bence.. Türk takimlarin Avrupadaki basarisini zedeliyor, yabancilarin gelmemesine yol aciyor..

• Saçma bir kural.

0|0
    0|0
Yükleniyor...