Bjk iyi oynuyor diyenlere bir sorum var?

Bjk iyi top oynuyor deniyor ama Avrupada 1 maç kazanmış oda Bjk değil hakem konuşulmuş eğer bu kolay gruptan çıkamazsa Bjk daha bile iyi top oynuyor dermişiniz.
Bu arada Bjk evinde 3-0 yenilecek size skoruda veriyorum.

• Evet derim.
    100% (1)38% (3)44% (4)Oy Ver
  • Hayır demem.
    0% (0)50% (4)44% (4)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bu gruptan çıkamazsak bir daha maç yapmıyalım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)12% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi oynamayan takım bu sene ligde ve Avrupa'da yenilgisiz

Kuralar ilk çekildiği zaman grupta sonuncu olacaktı size göre Beşiktaş

Bu kadar zorunuza gitmesin. Kendi takımınızla ilgili sorular sorun Beşiktaş'la ilgili soru sormak sizin haddinize değil

0|1
    0|0
    • 9gün

Avrupada 1 maç kazandı oda hakem ile ligde 11 maçın 7 si Bjk değil hakem konuşuldu bende olsam bende namağlup olurdum.

• Hakem hatası hakem hatası diyosunda yarısını hakemle kazanmış diyosun bunların yarısı türk yarısı yabancı hakmler vardı 1 ri 2 si beşiktaşa çalışsa hepsmi beşiktaşa çalıyor? Ayrıca sen hiç beşiktaşın futbolunu izlemedin herhelde galibiyetlerimizi hakemlerle bahane etmeyin hiç kimse hakem kararından memnun değildir geçen sene gs-ts maçında gördük hakemi fnere hedef 1 milyon deilen sürekli penaltı kararlarını gördük bırakın şu işleri beşiktaşın kendisi iyi oynuyor futbol hakemlere ihtiyacı yoktur (.)

0|0
    0|0
    • 9gün

Yarısı yabancı hakem demişsin ama Avrupada 1 maç kazandı onu Bjk oynuyarak mı aldı hakem hatası ile mi aldı sen ilk önce bunu söylesene. Ofsayttan gol attı ofsaytı verse neolucakdı sence.

• 9gün

Fenerli misin ga limisin bilmiyom ama bu ligte önce ts nin kupasını sonra da ts ye yapılan yanlışları açığa kavuştur sonra gel bana beşiktaşı konuş

• 9gün

Peki sen İbrahim Akın'a yarış atı alıp kupa alan Bjk yi kavuşturmuş gibi konuşuyorsun sonuç ne çıkdı.

• Hazım sorunun var soda iç

0|1
    0|0
    • 9gün

Sen cidden Bjk iyi top oynuyor sanıyormusun.

• 9gün

İyi mi Avrupada 1 maç söyle hakem olmadan kazandığı. ya da ligde 1 maç söyle hakem olmadan kazandığı.

• 9gün

omerovic boş koy kardeş bunları havlasın dursunlar beşiktaşı çekemiyolar net beşiktaşın hem ligde hem avrupada başarılı olması kudurtuyo renklileri bide hakemmiş güzel kardeşim gülsemmi ağlasammı

• bence beşiktaş bu akşam yenicek

0|0
    0|0
  • merak ettim kardeş sen hangi takımlısın ya?

0|0
    0|0
  • Uefada zoryayı yenemeyen fb mi iyi sampiyonlar liginde mağlup olmayan bjk mi

0|0
    0|0
    • 9gün

Zoryayı Feynordda yenemedi Zoryayı evinde Kiev de yenemedi peki evinde Bjk Kievi ne yaptı yenebildi mi.

• 9gün

@7Furkan7 napoli ile zor ya yi mi kıyaslıyorsun kimse niye napoliyi yenmedin demez ama niye zoryayı yenmedin derler

• 9gün

bak işte bu futbol bişey belli olmuyor
      atletico madrıd ile real madrıd karsılastı gecenlerde real madırır 3 0 yendi hemde atletico nun evındeydı
      2 senedır sampıyonlar lıgı fınalınde real madrıd ıle atletıco karsılasıyor ya son dakkıkada gol atılıyor ya da penaltılara gıdılıyordu ama real madrıd o gun guzel bir galıbıyet aldı
      sampıyonlar lıgıne ve uefaya cıkan hiç bir takım güçsüz degıldır artık her takım kendini gelıstırdı gecen sene fenerın grubunda molde vardı ve bır cok kısı gruptan cıkamaz dedi ama adamlar 1. lık ıle gruptan çıktılar bu futbol hersey olabılır

Yükleniyor...