Bugün kime kızdınız?

Ben babama kızgınım,geceden çıkarttı cinlerimi tepeme. Onu tanıdığım günü hayatımdan skip (atlayarak) geçmek istiyorum.

Aslında hiç umurumda da değil ya kimin neye kızdığı. Ben sadece ona saydırmak amaçlı açtım bu başlığı. İsterseniz bana katılabilirsiniz.

Konudan sapmayalım daha fazla. Bugün kimin gelmişine geçmişine saydıracak kadar sinirlendiniz?

Güncellemeler:
Bu soruyu not alın lütfen tontişlerim. İhtiyacınız olduğu her an babama ve bana Allah yarattı demeyin skip geçin. 7/24 açığız. Anneme dokunmayın yalnız...

En çok da sen gencbas,en çok sen skip geç beni.

Herkese hayırlı sövmeler.
ben bugun pal station a kızdım. ne sikko şarkılar çalıyonuz lan.
ne zaman birine/bir şeye kızarsam güncelleyeceğim sorumu,soru benim sorum olduğumdan sıkıntı yok.

0|0
20|33

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gelmişini, geçmişini, gitmişini,etmişini, bitmişini, soyunu, sopunu, sapını, 7 ceddini, ebeni, hemşireni, doktorunu, en yakın arkadaşını, kapıcını, bakkalını, bakkalın kıllı çırağını, kuaförünün ağdacısını, kontörcünü, seni okulda derslerden geçiren hocalarını hepsini « skip geçip, en güzel sarışın arkadaşına dalayım. Peach...

2|0
    0|0
    • Anladım ki hiç kimse sen değil mınagoin. Ne de güzel skip geçiyon yrraam.

Hadi ben de seni skip geçiyorum,rüyalarda skipleşelim.

• ne biçim bilimadamısın sen mınagodumun,yumurta hücresi olmadan sperm tek başına ancak halay çeker dağda taşta.

• ben bugun sana kızdım i*netor

Erkekler Ne Diyor 32

• Benim psikolojimi bu kadar bozan vefasızın hımanakoym.

1|0
    0|0
  • ayıp yapmıssın yahu

dur bakalım babanın bundan haberi var mı

bu arada evet gördüm şişman degilsin sen balıketirlisin

peltek yazdım bilmem anlatabildimmi?

ha madem ugradım profiline dedimki sorunu hortlatayım

nevar ki bunda?

1|0
    1|0
    • çok da güzel oldu iyi yaptın.

şişmanım da aslında çaktırma. skip geçelim bu konuyu. önemli olan kalp güzelliği,gönül gözümüz,yürek burnumuz falan...

• 0|0
    0|0
  • Her Gün Kendime Kızıyorum...

0|0
    0|0
  • Henüz kimseye kızmadım bakalım kim nasiplenecek?

0|0
    0|0
  • söv gitsinnnnnn

0|0
    0|0
  • m...hesis diye bir üye var birşey demedim bana hakaret etti insanlar tarafından hakarete uğramaktan nefret ederim kardeşim olsa soyadımı değiştiririm.

0|0
    0|0
  • Bugun benı hastanın tekı sınırlendırdı.. adam Kımlık vermıyo yanlıs soyluyo ısteyıncede bagrıyo vurdum amsaya falan bıde kufrettı agzıma ne gelıyosa saydım :))

Ama üsturupluca :) Malum suclu duruma dusmemek ıcın :D İnceden İnceden :D

Ben bide kendime kızıyorum neden bukadar temiz kalpliyim diye.. Banada sövun ya sıkıntı yok ;)

0|0
    0|0
    • kalkıp şaplağı koyaydın:D

beni hasta etme lan dieydin:D

• sıfattan cocuk gıbı duruyorum atarlanıyolar bağırınca bı kal gelıyo mıllete anlamadım neyın atarı bu :D

• Senin amk. Kafa s2yon. Nerden cevap verdim soruna.

1|0
    0|1
    • Ooo pek Bi yaratıcı olmuşuz s2yon m2yon falan. Tebrik ederim mk yavşağı.

• Suanda Hazır ve Doluyum :)) Senin babanı ve benım eskı sevgilimi ust uste koyup araya beton dokmek suretı ıle temiz bir peyzaj calısması ıle yontarak ıtına ıle hiç bir toz kalmamak suretı ıle...

skip geciyor... Ve kalan sahalar bizimdir diyorum ;)

0|0
    0|0
    • Oh hıamına... Yarasın :)

• okeyto yazarız bir köşeye.

• ıyı bakaam..

• ben sana kızdım. yazık adamcağıza niye saydırıyon :D

0|0
    0|0
  • Babana sinirlendim :(

1|0
    0|0
  • Kızgınlık kızartır biber gibi en iyisi uzak durmak gerekir.

0|0
    0|0
  • link

ben ölim lan

0|0
    0|1
  • Daha kızmadım. Yeni uyandım. İlerleyen saatlerde.

0|0
    0|0
  • Şimdilik kimseye kızmadım bakalım daha gün uzun. :\

0|0
    0|0
    • Üç gün önce sorduğun soruyu niye güncelliyorsun ya ? Hayret bir şey !

• ben konuşayım mı?

0|1
    0|0
  • Patrona kızgınim

Sovduruyor zorla

Sende umursamaz ol biraz stres yapma

0|0
    0|0
  • değerlerine hakaret edenlere saydırmak istiyorum...

0|0
    0|0
  • bizim çaycıya kızgınım çayları rizeden getiriyor sanki p**evenk

0|0
    0|0
  • havaya kızdım üstüm alev alıyorrrr

0|0
    0|0
  • Daha gün yeni başlıyor akşama kadar neler olur kime saydırırım bilmiyorum ...

0|0
    0|0
  • gürcüstanlının tekine ne istediğini bilmio trip atmaya kaltı kovdum bende

0|0
    0|0
  • kendime kızdım herşeyime lanet ettim

0|0
    0|0
  • duvara:) kıxdım çünkü yanımda kızcaak kimse yoktu:)

0|0
    0|0
  • şimdilik sıkıntı yok skipintide yok :))

0|0
    0|0
  • Sakin ol ya bu ne şiddet bu ne celal. Ne oldu anlat bakim hele bi.

0|0
    0|0
  • Bugün kendime kızdım.

0|0
    0|0
  • affet babanı bence.. gerektiğinde küçükler de affeden olabilmeli..

0|0
    0|0
  • Beni hatırladın mı balkondaki deli...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 20

• kaptırmışken bana da sövmüşsün hemen <3 yerim!

ben tüm eski sevgililer o* çocuğudur diyorum ve geçiyorum.

1|0
    0|0
  • bugün insanlığın hepsine kızgınım herkes oç olmuş lan kime iyilik yaptıysam kötülük diye dönüyor lan!sosyal fobinin de okb nin de ebesini skym

lan kültürlüyüm akıllıyım tipim de fena sayılmaz salak salak tipler sosyal fobi olmuyo psikolojisi bozulmuyo da niye benim bozuluyo lan lan bu dünyada adaleti ne zaman görcez lan bu başlığı çok sevdim tam orhan baba misali damardan girdi bana

0|1
    0|0
    • nur sen bu soruyu not al tamam mı,canın sıkıldıkça aklına estikçe skip geç milleti.

allah belasını versin bu bütün saydıklarının da topunu skip geçim.

bi de bu kıllar neden çıkıyo ve neden almak zorundayız? neden bazıları fil gibi yerken 36 beden kalabiliyor da biz sadece havayla yaşasak bile veremiyoruz? bak bu konular hakkında da güzel küfürler üretebiliriz.

• ben dondurma yiyom gel seni de beklerim:D

• Ben votkamı bekliyorum babam gelcek işalah birazdan

• daha yeni kalktım kimseye kızamadım

0|0
    0|1
  • bende babama çok kızgınım dedikoducu karılar gibi onun bunun arkasından saydırıyor defalarca uyarıyorum yine aynı bari benim yanımda konuşma hadi konuşacaksan adamların yüzüne gülme

hiç tahammülüm yok böyle insanlara

birde bu kez bana sert çıkıştı hala kendisini haklı görüyor çok karışıyormuşum

çok yazık

0|0
    0|0
    • He benim angut da çok iyidir arkamdan çekiştirir durur. Dur daha neler yapıcam pzvnke.

• Kimseyle muhabbetim yok o yüzden kızma gereği bile duymuyorum :)

0|0
    0|0
  • bugün kimseye kızmadım

0|0
    0|0
  • takıldığım adamla kavga ettim. çileden çıkarttı anlamıyor söylediğimi. kalite şart.

ayrıca babaya öfkelenmek gibisi yok. hiç bir şey beni babama öfkendiğim kadar sınır durumuna getirrmiyor. otorite bende gerginlik yaratıyor ama geçiyor zamanla . gelir gönlünü alır takma kafaya.

0|0
    0|0
  • sümüklerime kızgınım.grip oldum qnq

0|0
    0|0
  • Anneme kızdım.

0|0
    0|0
  • Bugün pek sakinim. Maşallah bana. :)

0|0
    0|0
  • kendime kızdım az önce :)

0|0
    0|0
  • Dün kızdım bende babama : /

Sabah kardeşim uyandırdı( 3 yaşında ) beni 9 da : / Es kalk diye ..Tv açtırdı pepe yi izliyo..Ona kızdım erkenden uyandırdı nan beni..

0|1
    0|1
    • :) insanın kardeşinin olması kadar güzel birşey yoktur içinde bulunduğun durum bunu görmene engel olmasın

• 'Babalar haklıdır,sesinin kes' demem, arada benim de cok sinirlendigim zamanlar var babama.

0|0
    0|0
    • Yok olamaz. Ben hep haklıyımdır.

• Onlar ne işe yarıyor ki zaten? Anca yürüyüş yaparlar. Aylık üyelik ücretini de vermedim ben. Vermeyeceğim, zaten sigorta başlama tarihim belli. O zamandan itibaren olanı verip kapattıracağım üyeligimi. Zaten o belge de formalite. Burada hiç yapmadılar, istemediler öyle bir şey. Belgeleri bir zikime yaramıyor. Kimse iplemiyor onları.

• Aynen,kendi işimizi kuruyor gibiyiz eğer iyi giderse ben de odayla ilişkimi skip atacam tamamen.

• Buraya her girdigimde yapiyorumm bunu :)

0|0
    0|0
  • o kendini biliyo bilmiyor sa da öğrencek

0|0
    0|0
  • Kimseye kizmadim..

0|0
    0|0
  • 13:00 civari gelmisine gecmisice 7 sülalesine saydircam, sakinim simdi.

0|0
    0|0
  • Ortaokulda ayaklarımla dalga geçenlerin ve beni depresyona sürükleyip kendime zarar vermeme yol açan şerefsizlerin,hissettiklerimi yaşaması dileğiyle,o* çocukları olmayan beyinlerini siktiklerim taklidimi yapan ayaklarını siktiklerim,o iğrenç seslerini duymama yol açan dilini ve yüzünü rendeleyip üzerine limon ve tuz basıp ayaklarını kopardığım,defalarca bıçak soktuğum* siktiğim o* çocukları. Geberin lan hepiniz. Köpek desem köpeklere hakaret. Hatta,İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçen herkesin*koyıyım. Allahınızdan bulun.

0|0
    0|0
  • Bir adama.Şimdi daha da kızgınım.

Gözlerim pörtledi ,alnımda ve boynumda damarlarım belirginleşti.Alevlendim.

''Çok'' bile yetmiyor.Aşırı kızgınım.

0|0
    0|0
    • ne yapmak istersin? yaz da totem yapalım belki tutar istediklerin.

• Hadi sevişin artık <3

• Ona kızmamıştım ben yalan söylüyor inanmayın ahahahsdfgfh :(

• kendime tüm küfürleri saydırabilirim aslında. mallığım yüzünden ne çok ezdirmişim kendimi. valla malım ben ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...