Evet bu konuda herkesın fıkırlerını merak edıyorum lutfen yazın ??

mesela evlenceksınız ya da evlısınız kayın valıdenızle yasarmısınz kızlara bu sorum tabı?fakat erkeklerde bu ısın ıcınde oldugu ıcın ne dusunuyrlar ?aynı apartmanda ayrı daırelerde yasarsmıznz ne getırısı olur ne goturusu olur bu durumun yanı ne kdar zorlugu var erkek arada kalıyor herzaman karısını tutsa annesı darılıyr annesını tutsa karısı en ıyısı uzak olmak mı oyle bır ımkan yoksa da eger kayınvalıde ne konusrsa konussun susmalımı ?alttan mı alınmalı annem hep bana boyle nasıhat verıyr kayın valıden bırsey derse sus dıye ama benım karekterım buna musaıt değil mesela ben cevap verırırm tavır yaparım gıbı gelıyor ?sizler ne dunuyosnuz ne yapardınız?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben kaldırmam kalmak istemem, benim annem çok kıskanır beni, kesin arada laf sokar geline, gelinde çenecei oldumu amanin kaldık mı ortada çok tehlikeli :)))

0|0
    0|0
    • ya ıste oyle gercekten benm sevgılımın annesıde kıskanıyrmus sevgılımı soylemıs bunu kotu bırsey degıl mı ya yandım :(

• walla aynı evde kalmıcaksanız idare edilebilir, aynı evi aynı apartman sokak mahalle falan dı tehlikeli, yürüyerek gidilcek mesafede olmamalı kaynanala gelin arası :)))

• ıyımıs :))her erkek de annesını oyle def edemez ama ıste edılcek durum var edılmıcek durum var

Erkekler Ne Diyor 3

• maddi manevi imkanlar elveriyorsa aynı evde yaşamak hiç mantıklı değil iki taraf içinde ama belli bir zorunluluk varsda bu işi laykıyla yapmak çok dırdır etmemek gerek. En nihayetinde evlenecek kadar sevdiğin insanın dünyaya gelme sebepleri. Zulum derecesine getirmedikleri sürece bir takım yanlış hareketlerini belkide bazı sözlerini grmezden gelmek en güzeli.

0|0
    0|0
  • hazırcılık

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kendi evimde yaşarım. Ne kayın valide ne de Kendi ailem. Olmazzz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne kadar uzak o kadar rahat olur.tüm tanıdıklarımdan gözlemlediğim bu.

0|0
    0|0
  • eger bir kaç sene oturmak zorundaysam nişanlım zor durumdaysa evet oturrum ama daha snra kendi evimize çıkmak şartıyla çünkü seninde dediğin gibi erkek arada kalıyo huzursuzluklar başlıyo eşler ve gelin kaynana arasnda o yüzden uzak olmak daha iyidir her zamn

2|0
    0|0
  • ben aslında karşıyım.herkesin evini yurdunu bilmesi gerek diye düşünüyorum.istisnaları olabilir, mevcut çerçevede oturulur ,konuşulur.herkes saygılı olduktan sonra o süreç değerlendirilir.ama normal şartlar altın benim aklımın alamadığı bir durum.

k.v nin sözylediği her söz alttan alınır mı? ben alır mıyım? saygı da kusur etmem.ama anneme ve babama karşı bile kendimi bu seviyede müdafa eden yerine göre ben, o durum karşısında da düşüncelerimi söylemekten asla çekinmem.genel mana da tartışmaya girmekten hoşlanmıyorum.o durumda da aynı eşy geçerli olur ki yüz göz olmak dediğimiz durumu asla yaşamak istemem.artı sevdiğim insanın da bu konular yüzünden yıpranmasına müsade edemem.

0|0
    0|0
    • aynı ev değil aynı apartman bnde aynı eve karsıyım ..genelde herkes karısıdır buna zaten..oyle dusunuyorum.bnde saygıda kusur etmem soylerım anneme bıle kızablıyrsam :d baya bı. kendımı tutamamaktan korkarım ben :D cok cılgn olablıyrm bazen

• zul=utanma,kendini küçük görme anlamında dedim aslında elifcim:)

zamanla olayları daha iyi görür ve kontrol edebilirsin:)

• zul ? yanı agır gelmesın duskunluk gıbı gelmesın anlamındamı dedın :)zulum yazmısında ondan dedm ..ben anldm ama nedemek ıstedgını;)zamanla oluyr hersey zaten cozuyorsun herseyı

• Kişilikle alakalı eğer anlaşabilirsem aynı apartman olabilir ama ev olmaz :D

0|0
    0|0
    • ev olmaz canım :) ama yınede hergn gorceksn ne kdar uzak kalınabılır ?

• Ayni evde değil ama komsu olabiliriz..kayinvalidenin her lafina susmak dogru değil..bence saygisizlik yapmadan ve seviyeni dusurmeden dusuncelerini ona belirtebilmeli..sahte insan olmaktansa dobraolmayi tercih ederim ama onu kirmam..

0|0
    0|0
  • Şahsen ben aynı apartmanda değil yakın yerlerde dahi oturmak istemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...