Hangi bölgeye calisipmalo?

Arkadaşlar bu hafta fitnessa başlıyorum hangi bölgeyedaha cok calismam lazim
Bide ilk olarak yürüyüş kac dakika olmali bilgisi olan?

Güncellemeler:
10gün 1-70 Boy
68 kilo (kilomdan dahada az gosteriyorum sadece yağ fazlam var)
10gün Gubcelllll

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• her bolgene aynı onemi gostermen gerekir eger ben bacak calismayim aman kola nr gerek var gibi ayrim yaparsan spor yapmanin manasi yok. genel olarak cok zayif olduğunu dusundugun yerlere diğerlerinden 1 2 hareket fazla calisabilirsin. amacin kilo vermek degilsin isinmak için 10dk normal tempoda yuruyus yeterli olur. esneme hareketlerini antrenman sonlarında yap

1|0
    0|0
    • 10gün

ne guncel deyip duruyosun ki sen burda fikir alisverisi yapmak için sormamissin millet yazsın ben bakiyim diye sormussun oylesine. sen guncel yazınca disarda yeni kisiler gelmiyor yorum yapmaya. yorum yapanlara bildirim gidiyor.

• 10gün

Yorum icin teskkr ederm
      Guncel yapinca soru tekrarliyo saniyodum

Erkekler Ne Diyor 7

• yeni başlkıyorsan eger vcudunun adatpe olması amacıyla tüm vucuudnunu çalıştırmalısın ancak hafif kilolarla kendını çok zorlamadan her kas bölgenı adeleni çalıştırmalısın bu peryotta hocaların senınle ılgılenmelı ve hareketlerı doğru sekılde gostermelıdır.. daha sonrakı surecte programını degıtırıp bölgesel çalışabilirsin ve agırlıkları arttırabılırsın

0|0
    0|0
  • Boy , kilo ve ölçülerini yazar mısın?

0|0
    0|0
  • soyle diyeyim kosuya 2 km hiz ile baslayin her 2 dk bir arttirin 10km kadar daha sonra ayni sekilde dusurun ani sekilde durmayin cunku sakatlanma olabir toplam 20 dk kosmus olursunhz daha fazla bilgi isterseniz sorabilirsiniz fitness egitmeniyim zaten yardimci olurum

0|0
    0|0
  • ben 15 20 km yürürüm hergün. nereye çalışman gerektiğiyse nere gözüne batıp rahatsız ediyorsa

0|0
    0|0
  • Kilo verme amaçlı mı olacak ona göre yazayım

0|0
    0|0
    • 10gün

Hem az bisey kilo hemde yağ fazlam var sporla verrim dye dusndum

• 9gün

Güzel bir prıgram ile sorunun çözülür

• 9gün

İnşallah

• Vücudunu görmeden yorum yapılmaz ki

0|0
    0|0
  • 15. dakika yürüyüş ile basla en son program bittikten sonra 15 dakika bisiklet yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardiyo 20 dakika ısınmak için yap. Sonra ağırlık çalış. Eğer kiloların fazlaysa, ağırlıktan Sonra tekrar 40 dakika kardiyo yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...