Erkekler, Kaslarım neden sert değil?

Selamün aleyküm beyler 6 7 aydır vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum biceps ön kollarım haricinde kaslarım çok sert ama bicepslerim yumuşak geliyor nedendir acaba bir çok çalışma şekli denedim ama işe yaramadı aynı durumu yaşayan veya çözümünü bilen yardımcı olabilir mi

0|0
3

Erkekler Ne Diyor 3

• hocam ne kadar ağırlık o kadar yipranmis kas demek ne kadar iyi beslenme o kadar gelişecek kas demek programını güzel yap bence ben kollarımda 2 ay içinde büyümeyi gördüm sertlesmekde oyle

0|0
    0|0
  • teknige dikkat etmeden fazla agir calisiyor olabilirsin. agir calismak bicepsleri buyutur diye bisey yok dogru kiloda doğru formda yapman gerekir. biceps antrenmanindaki hareket ve set tekrar sayilarini kacar kilo ile yaptigini yazabilir misin

0|0
    0|0
    • 10gün

İsimlerini bilmiyorum kardeş ama dambıl ile 10 kilodan 15 kg ye kadar 5x15

• 10gün

nasil bilmiyorsun program yazmadi mi hoca. boy kilon nedir 15kg dambillar hele de 15tekrar icin cok fazla bence. kiloyu kaldirirken savuruyor musun yani ust bedenin one dogru gidiyor mu dirsegin vucudundan uzaklasiyor mu

• Yeterli beslenebiliyor musun? Bende de gelişme olmuyordu ama az tekrarla daha çok ağırlık tekniğini uyguladım beton gibi oldu. 🖒

0|0
    0|0
    • 10gün

Besleniyorum çok fazla yiyorum sıcakkende soğuk halinden yarım cm fazla artıyor morelimi mahvediyo açıkçası

Yükleniyor...